Sign in to follow this  
saataniel

MIUI 11

Recommended Posts

I co nic nowego :/? Mija już równo rok od prezentacji miui 10 global (filmik na yt który pokazywał jak będzie całość wyglądać) i nic... A z 10 ledwo wytrzymać się da.

@maniman303

Spokojnie, jest dopiero czerwiec. Pamiętam, że developerska wersja MIUI 9 była dopiero w sierpniu 2017 roku... Ogólnie teoretycznie od MIUI 7 jest na zmianę, sierpień lub czerwiec, więc teraz przypada sierpień. ;) 

21 godzin temu, maniman303 napisał:

A z 10 ledwo wytrzymać się da.

Czemu? Ja osobiście MIUI 10 bardzo lubię.

7 godzin temu, Zenderable napisał:

@maniman303

Spokojnie, jest dopiero czerwiec. Pamiętam, że developerska wersja MIUI 9 była dopiero w sierpniu 2017 roku... Ogólnie teoretycznie od MIUI 7 jest na zmianę, sierpień lub czerwiec, więc teraz przypada sierpień. ;) 

Czemu? Ja osobiście MIUI 10 bardzo lubię.

Jestem perfekcjonistą trochę i strasznie sobie cenię design i spójność xD. I boli mnie jak np ogólny wygląd chociażby ustawień w miui nie zmienił się  od wersji 6 czy 7, ikony dostawały tylko lifting, w 1/4 interfejsu występuje efekt "kropli" z material design (chociażby  w powiadomieniach), a w reszcie już nie. Upośledzili również ikony adaptacyjne, przez co w większości launcherów i nawet w wyszukiwarce google mamy zamiast ikon straszne kwadraty (zmiana kształtu w launcherze nic nie zmienia). Sam interfejs to w większości design Holo z androida 4 na który nałożyli tapetę nazwaną Miui 7 (jak na tamte czasy udaną) a następnie zestaw poprawek mających upodobnić całość do stylu "material" przez co całość coraz mniej trzyma się kupy (w pogodzie w końcu jest nowy pasek wyszukiwania jak w ustawieniach, czy cały czas stary? bo u siebie ją wywaliłem). Ten sam efekt "zakładek" w galerii czy telefonie od lat, zestaw animacji wyjętych żywcem z androida 4 (nie wszystkie, ale kilka jednak), o albo jak przeciągniemy za mocno listę opcji w ustawieniach do góry lub w dół to się tak żałośnie rozciągnie, ale jak spróbujemy tego w muzyce, to już będzie inny efekt. Jeszcze są suwaki - to już w ogóle jest dramat - niby jeden system, a: jasność ma jeden styl wyglądu, głośność normalnie ma drugi, głośność w ustawieniach ma... trzeci! Do tego uważam, że poza widokiem ostatnich aplikacji całość średnio sobie radzi na "długich" ekranach. Gdybym mógł to na swoim mi mix 2 postawiłbym w ogóle oneui samsunga, które zostało przynajmniej przemyślane i wykonane od początku do końca według jednej myśli. Dlatego wyczekuje MIUI 11 bo mam nadzieję, że W KOŃCU coś się zmieni i doczekamy się rewolucji jak z miui 5 na 6.

• Like 4

A wiadomo cokolwiek na temat daty premiery MIUI 11?

Gdzie tam. Nie ma nic. Spodziewaj się po prostu że pewnie gdzieś w wakacje będzie.

Ciekawe jak to będzie wyglądać gdy nie będzie wersji beta. MIUI 11 testowe wychodziło czerwiec/sierpień, a stable dopiero pod koniec roku. Teraz bez beta ciekawe jak to będzie wyglądać... ;) wydadzą stable beta, które będzie losowo udostępniane użytkownikom? To jeszcze gorzej niż wtedy gdy można było samemu betę zainstalować.

Edited by Zenderable

Będzie tak jak było, z tym że nie będzie Bety publicznej. Czyli poczekamy do Stable. Innego wyjścia nie widzę, skoro nie chcą testować na użytkownikach, to robienie stable bety jest głupie.

Ciekawe jak to będzie wyglądać gdy nie będzie wersji beta. MIUI 11 testowe wychodziło czerwiec/sierpień, a stable dopiero pod koniec roku. Teraz bez beta ciekawe jak to będzie wyglądać...  wydadzą stable beta, które będzie losowo udostępniane użytkownikom? To jeszcze gorzej niż wtedy gdy można było samemu betę zainstalować.
Przecież zamknięta beta jest cały czas, skąd te pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

"Podobno". To nie musi oznaczać, że zostanie. Zwłaszcza że nie ma żadnych zapowiedzi na ten temat.

No, ale mogliby w końcu.

• Like 1