Jump to content

MIUI 11


saataniel
 Share

Recommended Posts

  • mrosi changed the title to MIUI 11
  • 3 months later...

@maniman303

Spokojnie, jest dopiero czerwiec. Pamiętam, że developerska wersja MIUI 9 była dopiero w sierpniu 2017 roku... Ogólnie teoretycznie od MIUI 7 jest na zmianę, sierpień lub czerwiec, więc teraz przypada sierpień. ;) 

21 godzin temu, maniman303 napisał:

A z 10 ledwo wytrzymać się da.

Czemu? Ja osobiście MIUI 10 bardzo lubię.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Zenderable napisał:

@maniman303

Spokojnie, jest dopiero czerwiec. Pamiętam, że developerska wersja MIUI 9 była dopiero w sierpniu 2017 roku... Ogólnie teoretycznie od MIUI 7 jest na zmianę, sierpień lub czerwiec, więc teraz przypada sierpień. ;) 

Czemu? Ja osobiście MIUI 10 bardzo lubię.

Jestem perfekcjonistą trochę i strasznie sobie cenię design i spójność xD. I boli mnie jak np ogólny wygląd chociażby ustawień w miui nie zmienił się  od wersji 6 czy 7, ikony dostawały tylko lifting, w 1/4 interfejsu występuje efekt "kropli" z material design (chociażby  w powiadomieniach), a w reszcie już nie. Upośledzili również ikony adaptacyjne, przez co w większości launcherów i nawet w wyszukiwarce google mamy zamiast ikon straszne kwadraty (zmiana kształtu w launcherze nic nie zmienia). Sam interfejs to w większości design Holo z androida 4 na który nałożyli tapetę nazwaną Miui 7 (jak na tamte czasy udaną) a następnie zestaw poprawek mających upodobnić całość do stylu "material" przez co całość coraz mniej trzyma się kupy (w pogodzie w końcu jest nowy pasek wyszukiwania jak w ustawieniach, czy cały czas stary? bo u siebie ją wywaliłem). Ten sam efekt "zakładek" w galerii czy telefonie od lat, zestaw animacji wyjętych żywcem z androida 4 (nie wszystkie, ale kilka jednak), o albo jak przeciągniemy za mocno listę opcji w ustawieniach do góry lub w dół to się tak żałośnie rozciągnie, ale jak spróbujemy tego w muzyce, to już będzie inny efekt. Jeszcze są suwaki - to już w ogóle jest dramat - niby jeden system, a: jasność ma jeden styl wyglądu, głośność normalnie ma drugi, głośność w ustawieniach ma... trzeci! Do tego uważam, że poza widokiem ostatnich aplikacji całość średnio sobie radzi na "długich" ekranach. Gdybym mógł to na swoim mi mix 2 postawiłbym w ogóle oneui samsunga, które zostało przynajmniej przemyślane i wykonane od początku do końca według jednej myśli. Dlatego wyczekuje MIUI 11 bo mam nadzieję, że W KOŃCU coś się zmieni i doczekamy się rewolucji jak z miui 5 na 6.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciekawe jak to będzie wyglądać gdy nie będzie wersji beta. MIUI 11 testowe wychodziło czerwiec/sierpień, a stable dopiero pod koniec roku. Teraz bez beta ciekawe jak to będzie wyglądać... ;) wydadzą stable beta, które będzie losowo udostępniane użytkownikom? To jeszcze gorzej niż wtedy gdy można było samemu betę zainstalować.

Edited by Zenderable
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak to będzie wyglądać gdy nie będzie wersji beta. MIUI 11 testowe wychodziło czerwiec/sierpień, a stable dopiero pod koniec roku. Teraz bez beta ciekawe jak to będzie wyglądać...  wydadzą stable beta, które będzie losowo udostępniane użytkownikom? To jeszcze gorzej niż wtedy gdy można było samemu betę zainstalować.
Przecież zamknięta beta jest cały czas, skąd te pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
6 godzin temu, Voltron napisał:

Może i lepiej. Budżetówcow jest najwięcej więc na nich przetestują ewentualnie bugi i na lepsze telefony wydadzą coś poprawionego.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ale systemy i tak różnią się w zależności od modelu, podzepsołów, a nawet czasem wersji. Poza tym aktualizacje globala wychodzą co miesiąc-dwa, więc jak dziś RN7 dostanie powiedzmy MIUI11, to Mi9 który otrzyma w połowie listopada nie będzie miał poprawionych błędów z RN7, bo nie zdążą tego wypuścić ;) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, cincin27 napisał:

Redmi Note 4 na Snapie nie dostał aktualizacji stable jakoś od stycznia a dostanie MIUI 11. Jestem lekko w szoku.

Może to właśnie dzięki temu, że jest na Snapie 625. Na liście jest też kilka innych modeli, które mają ten SoC. Ewentualnie duża popularność tego modelu i dostępność również w Europie mogła się przyczynić do wydania 11 na ten model. Bardziej bym był zdziwiony, gdyby wydali aktualizację Androida do nowszej wersji dla tego modelu. ;)

Edited by mgcompany
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...