Skocz do zawartości

Opóźnienie działaniu przycisków Vol- Vol+


TheKaaC

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.
Czy tylko ja dostrzegam kolejną kwestię problematyczną w Mi8 ?
Załóżmy, że coś oglądam i chce sobie szybko zrobić ciszej/głośniej to przyciski działają aczkolwiek najpierw wyświetli nakładka z opcją głośności i dopiero po którymś kliknięciu robi ciszej/głośniej...
w Mi6 tego np nie miałem, mogłem kliknąć Vol- i natychmiastowo kreska niżej poziom głośnosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wprowadziłem w błąd bo nie doczytałem do końca. @TheKaaC Tobie chodzi o to, że klikasz głośność i zamiast od razu zmniejszenia lub zwiększenia pojawia się boczny pasek z widocznym poziomem i dopiero drugie naciśnięcie klawiszy daje efekt zmiany poziomu? Czy o to, że to drugie naciśnięcie nie chce zmieniać poziomu i jak klikasz to kreska przykładowo zejdzie o jeden poziom w dół, aby za moment wskoczyć na poprzednią pozycję i dopiero dłuższe przytrzymanie klawisza pozwala zmienić poziom?

Bo jeśli to drugie to można to zmienić, a jak pierwsze to nie ma opcji tak już wymyślił autor aplikacji tej, czyli xiaomi. Natomiast jak drugie to są aplikacje, które mają swoją widoczną regulację głośności i aktualizują odczyt i jednocześnie ustawiają ten pasek, wtedy jak nie zgadza się liczba poziomów regulacji t o przeskakuje i trzeba przytrzymać aby zadziałało i to można zmienić wracając do 15 wartości.

Edytowane przez sp4ubw
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...