Skocz do zawartości

Bluetooth rozłącza się po włączeniu dźwięku


filipsowka

Rekomendowane odpowiedzi

Po połączeniu telefonu ze słuchawkami Bluetooth urządzenie po uruchomieniu dźwięku rozłącza się.

Pomaga wyłączenie na jakiś czas i ponowne włączenie Bluetootha, ale niestety nie na długo. Wystarczy zatrzymać odtwarzanie dźwięku na chwilę i słuchawki się rozłączają.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale model słuchawek to Sony WH CH-500. Testowałem też na Panasonicach - to samo.
Korzystam z systemu miuipolska w wersji tygodniowej (9.1.24), ale problem pojawił się we wcześniejszej wersji, prawdopodobnie na początku roku (wcześniej ze słuchawkami JBL nie było problemu).
 
[aktualizacja]
Obecnie korzystam z wersji stable 10.3.3 i problem znowu wystepuję.
W stable 10.2.2 nie było problemu.
 
Telefon: Xiaomi Mi 8
 
Z góry dziękuję wszystkim za zainteresowanie :)
Edytowane przez filipsowka
aktualizacja informacji o wersji systemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Zainstalowałem wersję stable MIUI i problem zniknął.

Jeśli w którejś wersji dev problem zostanie naprawiony to proszę o informację :)

 

Witam ponownie, zainstalowałem wczoraj aktualizację wersji stable 10.3.3 i problem znowu się pojawił...

Mogę liczyć na rozwiązanie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/339424140

https://vimeo.com/339424343

Tak, jest to zrobione.

Nagrałem 2 filmiki jak to wygląda, najczęściej dzieje się tak jak na pierwszym, czasami tak jak na drugim.

Dzieje się tak po każdym wyjściu na dłużej niż kilka sekund z aplikacji odtwarzającej dźwięk, potem trzeba restartować bluetootha (tak jak na filmiku, dopiero po ponownym połączeniu), czasem nawet trzeba ponownie sparować słuchawki bo nic nie pomaga albo same się "odparowują".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość odosobniony przypadek. Zrób sobie kupię ustawień na chmurkę, do tego kopię MIUI, zgraj paczuszkę z kopią na PC. Gdy to zrobisz, przywróć fabryczne i sprawdź, czy trybi, jeżeli błąd będzie dalej, to gwarancja/rękojmia. Telefon jest już na rynku od roku i nikt takiego problemu nie zgłaszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon zakupiony z Chin więc w gwarancję nie mam ochoty się bawić, ale to raczej nie jest problem sprzętu, bo tak jak pisałem na starszej wersji systemu działa (stable 10.2.2, ewentualnie dev z początku roku).

Edytowane przez filipsowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...