The Davad

Problem z transmisją danych

Recommended Posts

Witam.

Mój Max 3 z Ali obecnie na MIUI 10.2 Global Stable nie może połączyć się z internetem w transmisji danych. Zasięg łapie ( 3G, 4G ) ale prawie nic nie chce się włączyć. Jedynie mogę się zalogować na FB ( bez oglądania postów itd.)  lub przeczytać nowe wiadomości Messenger, WhatsUp natomiast YouTube czy przeglądarka po kilkunastu sekundach próby połączenia pokazuje komunikat "brak internetu". 

Problem występuję na różnych kartach i każdym slocie. APN-y wpisane prawidłowo. Ruch pokazuje wysyłanie pakietów ale już odbiór w zasadzie zerowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się do tematu. Od kilku dni mam ten telefon (także z MIUI 10) i problem z transmisją danych. W przeciwieństwie do kolegi, u mnie jest całkowity brak mobilnego internetu. Myślałem, że to wina karty sim, ale na innej to samo. Jakieś propozycje co do rozwiązania problemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TMobile ma problem ze swoją siecią, nie wiem czy rozwiązali go czy nie, ale np dzisiaj w sklepie gsm sprzedawca dzwonił na infolinię TM bo ma nowe karty i żadnej nie może aktywować. Czyli jednak jest coś nie tak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.