Skocz do zawartości

Szybkie wyładowanie baterii


memphis3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś telefon zużył baterie przez 8h do 15 procent, nie używałem go bardziej niż zazwyczaj. Wykres użycia baterii pokazał że w momencie jak wykres leci w dół to pasek sygnał GSM ma zielony kolor, a w momencie jak baterii nie zjada to pasek jest szary. Jaka jest różnica między zielonym a szarym paskiem? Ew co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? d45cd33ae06da90550360750ca27bea2.jpg

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować po prsotu uruchomić fon od nowa i obserwować, może samo się rozwiąże, możesz także wgrać root, jakąkolwiek apkę do monitorowania zużycia baterii (np AccuBattery) i sprawdzić co dokładniej powoduje wybudzanie fona. Na pierwszy rzut oka, Mapy Google zjadły Ci 20% baterii, dlaczego? Nie wiem. U mnie nawet przy ~2h GPS apka nie zjada więcej jak~10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nezumi napisał:

Możesz spróbować po prsotu uruchomić fon od nowa i obserwować, może samo się rozwiąże, możesz także wgrać root, jakąkolwiek apkę do monitorowania zużycia baterii (np AccuBattery) i sprawdzić co dokładniej powoduje wybudzanie fona. Na pierwszy rzut oka, Mapy Google zjadły Ci 20% baterii, dlaczego? Nie wiem. U mnie nawet przy ~2h GPS apka nie zjada więcej jak~10%

GPS i wybudzenie się pokrywa, coś czuję że mu mapy w tle działały po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...