Recommended Posts

2 godziny temu, sp4ubw napisał:
Niżej link do wersji dla MI8 lite abyś miał co wrzucić zaczynając temat:
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=928382&view=findpost&p=81295225

Dzięki. Niestety mój rosyjski (albo jego brak), ani słabe tłumaczenie google nie pozwoliło na przejście instalacji. Nie bardzo wiem, co tam trzeba zainstalować. Będę szukał dalej.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

@krainawilka masz raptem do przetłumaczenia 5 linijek i to krótkich, niektóre po jednym słowie. Aż sprawdziłem, translator poradził sobie doskonale. 

Masz tam zip do włączenia camera 2 api, potem zip z bibliotekami aby gcam działał (jak w MI8 SE), potem masz apk z Gcam i na koniec dodatek ARCore. Nie bardzo rozumiem czego tam nie można wiedzieć.  

[mention=29132]krainawilka[/mention] masz raptem do przetłumaczenia 5 linijek i to krótkich, niektóre po jednym słowie. Aż sprawdziłem, translator poradził sobie doskonale. 
Masz tam zip do włączenia camera 2 api, potem zip z bibliotekami aby gcam działał (jak w MI8 SE), potem masz apk z Gcam i na koniec dodatek ARCore. Nie bardzo rozumiem czego tam nie można wiedzieć.  
Sorry, nie jestem tak biegły jak Ty. Szukałem raczej jednego pliku .apk jak w mi8. Nie wiedziałem że wszystko trzeba "instalować". Poza tym plik gcam wywala błąd 404, więc i tak po ptakach. Dzięki za chęci.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Kolejność instalacji:

1. Zainstalować Magisk

2. W nim dodać moduły:

2a - włączający Camera 2API - Camera+2+API+Enabler+-+Pie+v1.1.zip

2b - dodający brakujące biblioteki potrzebne do działania GCAM Fix+front+Gcam+for+Mi+8+lite.zip

3. Zainstalować aplikację poprawek kamery 1.bulkin+043+camera.apk

4. Zainstalować aplikację Gcam MGC_6.1.021_BSG_Arnova-based_v.1.3d_TlnNeun.apk

5. Zainstalować ARCore od Google com.google.ar.core_1.6.181112096-181112096_minAPI24(arm64-v8a,armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk

6. Doinstalować paczkę aby powyższe zadziałało Playground_All_Pack_V1.9build-2.1.181127146.apk

Od razu uprzedzam, proszę nie pisać do mnie jeśli coś nie zadziała. Nie mam wersji Lite i pomogłem tylko z plikami. :)

• Like 1

12 godzin temu, Miki10M napisał:

xiaomi akurat pozwala na roota

Od kiedy?

Panowie ze względu na coraz gorszą jakość zdjęć z każdą aktualizacją zwracam się do zorientowanych, czy gcam rzeczywiście tak poprawia jakość? Warto próbować? A może ktoś próbował samego odblokowania API2? Czekam na lawinę komentarzy! :)