Skocz do zawartości

Mi8 Lite GCAM


krainawilka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sp4ubw napisał:
Niżej link do wersji dla MI8 lite abyś miał co wrzucić zaczynając temat:
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=928382&view=findpost&p=81295225

Dzięki. Niestety mój rosyjski (albo jego brak), ani słabe tłumaczenie google nie pozwoliło na przejście instalacji. Nie bardzo wiem, co tam trzeba zainstalować. Będę szukał dalej.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krainawilka masz raptem do przetłumaczenia 5 linijek i to krótkich, niektóre po jednym słowie. Aż sprawdziłem, translator poradził sobie doskonale. 

Masz tam zip do włączenia camera 2 api, potem zip z bibliotekami aby gcam działał (jak w MI8 SE), potem masz apk z Gcam i na koniec dodatek ARCore. Nie bardzo rozumiem czego tam nie można wiedzieć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29132]krainawilka[/mention] masz raptem do przetłumaczenia 5 linijek i to krótkich, niektóre po jednym słowie. Aż sprawdziłem, translator poradził sobie doskonale. 
Masz tam zip do włączenia camera 2 api, potem zip z bibliotekami aby gcam działał (jak w MI8 SE), potem masz apk z Gcam i na koniec dodatek ARCore. Nie bardzo rozumiem czego tam nie można wiedzieć.  
Sorry, nie jestem tak biegły jak Ty. Szukałem raczej jednego pliku .apk jak w mi8. Nie wiedziałem że wszystko trzeba "instalować". Poza tym plik gcam wywala błąd 404, więc i tak po ptakach. Dzięki za chęci.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność instalacji:

1. Zainstalować Magisk

2. W nim dodać moduły:

2a - włączający Camera 2API - Camera+2+API+Enabler+-+Pie+v1.1.zip

2b - dodający brakujące biblioteki potrzebne do działania GCAM Fix+front+Gcam+for+Mi+8+lite.zip

3. Zainstalować aplikację poprawek kamery 1.bulkin+043+camera.apk

4. Zainstalować aplikację Gcam MGC_6.1.021_BSG_Arnova-based_v.1.3d_TlnNeun.apk

5. Zainstalować ARCore od Google com.google.ar.core_1.6.181112096-181112096_minAPI24(arm64-v8a,armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk

6. Doinstalować paczkę aby powyższe zadziałało Playground_All_Pack_V1.9build-2.1.181127146.apk

 

Od razu uprzedzam, proszę nie pisać do mnie jeśli coś nie zadziała. Nie mam wersji Lite i pomogłem tylko z plikami. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wyszła kolejna wersja GCam'a od Bulkin043 aka InnocentParrot. Oparta została na najnowszej wersji Google Camera v.7.0.009. Osobiście używam tego moda na Redmi Note 7, ale wg twórcy apka działa także na Mi 8 Lite, więc podsyłam wam linka do przetestowania. :-)
Link do tematu na xda
Lista wspieranych urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2019 o 15:57, Matheusz napisał:

Wyszła kolejna wersja GCam'a od Bulkin043 aka InnocentParrot. Oparta została na najnowszej wersji Google Camera v.7.0.009. Osobiście używam tego moda na Redmi Note 7, ale wg twórcy apka działa także na Mi 8 Lite, więc podsyłam wam linka do przetestowania. :-)
Link do tematu na xda
Lista wspieranych urządzeń

Dzięki za info. 

Na początku jednak jest napisane, że instaluje się, jak normalną aplikację, ale czy na pewno? U mnie nie działa, wywala błąd.

Będę wdzięczny za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krainawilka Musisz mieć odblokowania możliwość instalacji z nieznanych źródeł. Usuń też starą wersję apki. A jak to nie pomoże to zmień przeglądarkę, którą pobierasz. Spróbuj też zmienić z WiFi na dane mobilne albo odwrotnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Matheusz napisał:

@krainawilka Musisz mieć odblokowania możliwość instalacji z nieznanych źródeł. Usuń też starą wersję apki. A jak to nie pomoże to zmień przeglądarkę, którą pobierasz. Spróbuj też zmienić z WiFi na dane mobilne albo odwrotnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Plik pobiera się bez problemu, instalacja też jest bezproblemowo. Przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat "Camera wciąż przestaje działać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 30.09.2019 o 11:08, krainawilka napisał:

Plik pobiera się bez problemu, instalacja też jest bezproblemowo. Przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat "Camera wciąż przestaje działać".

 

Dnia 1.10.2019 o 17:00, witnia napisał:

Mam to samo

 

Musicie zrobić root, zainstalować magsik i włączyć moduł Camera2API

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...