Martinn

Mi LED Desk Lamp problem z połączeniem wi-fi

Recommended Posts

Dzień dobry,

kupiłem wczoraj lampkę Mi LED DESK LAMP. Przy próbie połączenia z aplikacją MIHome oraz Yeelight pojawia się problem przy połączeniu z wi-fi- wyskakuje komunikat:,,internet niedostępny dla yeelight....``. Próbowałem na dwóch sieciach wi-fi, ale problem nie zniknął. W MiHome zmieniłem serwer z Niemieckiego na  Amerykański i Singapurski, ale dalej nic. Z kolei w Yeelight na Rosyjski, Chiński i nic to nie dało. Pomożecie?

Mam ten sam problem z Xiaomi Bedside Lamp.Trzy różne sieci wifi, dwa różne routery, telefony Samsung Galaxy S8, S6, tablet S2, wszystkie dostępne serwery i nic.Lampka wymieniona na inną też nic.Lampka jest wykrywana, ale jej sieć yeelink jest niedostępna.Czy jest na to jakiś sposób?Bardzo proszę o pomoc.

Panowie pomóżcie bo mam ten sam problem z Xiaomi Mijia MJCTD01YL - kupiłam dwie lampki dla siebie i na prezent - u mnie wszystko ładnie chodzi ( mam xiaomi mi 6) i bez problemu połączyło się z MiHome z wifi a z tą drugą sprezentowaną jest  problem - nie chce się połączyć z wifi ani z pozycji MiHome ani Yeelight (telefon samsung s8 i próbowane na 3 różnych routerach - lampki nie jestem w stanie sprawdzić u siebie).

Jakieś sugestie/uwagi - pomóżcie bo to prezent i wyszło trochę żenująco... :-(:oops:

Edited by marglcia

Problem rozwiązany - może komuś się przyda ;-)

a więc problemem jest, że coś "nie tryta" :grin: między telefonami samsung a lampką mijia i potrzebne jest pobranie aktualizacji lampki - no niestety nie ma połączenia z WiFi więc nie ma aktualizacji i tu na pomoc przychodzą telefony xiaomi a przynajmniej mój Mi 6 połączył się bez problemu z lampką - zassaliśmy aktualizacje i już potem nie było problemu połączenia z Samsunga S8 z lampką ;-)

• Thanks 1

Witam..mam ten sam problem  z lampką bedside próbowałam wszystkiego i nic .Co prawda  z  3  razy niby udało mi się zalogować na appce Yeelight ale co z tego jak lampka się nie zapisała .W czym może być problem ? z lampką ? z moją siecią ? czy z aplikacją ? Pomóżcie :) 

Zaloguj się do aplikacji poprzez:

Spróbuj dodać swoją lampę. Po dodaniu zaktualizuj oprogramowanie lampy.

Wyloguj i zaloguj się swoim loginem i hasłem. Dodaj lampę jeszcze raz.

Edited by Skarabeusz
  • Thanks 1

Skarabeusz wielkie dzięki. Postępowałem według Twoich instrukcji i nareszcie udało mi się dodać moją mi bedside lamp. Już myślałem że wyrzucę to za okno ale dzięki Twoim wskazówkom sterowanie lampą przez telefon działa. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!!!

Metoda ta działa także na inne rzeczy ze stajni xiaomi od wczoraj męczyłam się z dodaniem do aplikacji listwy power strip próbowałam wszystkiego co mi przyszło do głowy ,zmiana wi-fi ,hot spot ,różne telefony a nawet starsze wersje mi home znalezione na apk mirror i lipa .Dziś przypomniałam sobie o tej metodzie zalogowania się z której korzystałam przy mi bedside ,pomyślałam może i na listwę pomoże i tak się stało ,po wielkiej walce z dodaniem do aplikacji stripa udało mi się ...problemem jak widać jest tu aktualizacja ale przy pomocy tej metody  można problem rozwiązać :) 

Nie działają już te dane do zalogowania. Ktoś ma nowe dane do logowania?

Dnia 12.03.2019 o 17:18, Skarabeusz napisał:

Zaloguj się do aplikacji poprzez:

Spróbuj dodać swoją lampę. Po dodaniu zaktualizuj oprogramowanie lampy.

Wyloguj i zaloguj się swoim loginem i hasłem. Dodaj lampę jeszcze raz.

Wyskakuje błędne hasło

Niestety lampka nie działa a login jest juz niekaktualny. Musze dodać, że Xiaomi to jednak wielki badziew jak działa tylko z telefonami Xiaomi. Szkoda kasy na ten szajs.