Skocz do zawartości

Mi LED Desk Lamp problem z połączeniem wi-fi


Martinn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

kupiłem wczoraj lampkę Mi LED DESK LAMP. Przy próbie połączenia z aplikacją MIHome oraz Yeelight pojawia się problem przy połączeniu z wi-fi- wyskakuje komunikat:,,internet niedostępny dla yeelight....``. Próbowałem na dwóch sieciach wi-fi, ale problem nie zniknął. W MiHome zmieniłem serwer z Niemieckiego na  Amerykański i Singapurski, ale dalej nic. Z kolei w Yeelight na Rosyjski, Chiński i nic to nie dało. Pomożecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten sam problem z Xiaomi Bedside Lamp.Trzy różne sieci wifi, dwa różne routery, telefony Samsung Galaxy S8, S6, tablet S2, wszystkie dostępne serwery i nic.Lampka wymieniona na inną też nic.Lampka jest wykrywana, ale jej sieć yeelink jest niedostępna.Czy jest na to jakiś sposób?Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo mam ten sam problem z Xiaomi Mijia MJCTD01YL - kupiłam dwie lampki dla siebie i na prezent - u mnie wszystko ładnie chodzi ( mam xiaomi mi 6) i bez problemu połączyło się z MiHome z wifi a z tą drugą sprezentowaną jest  problem - nie chce się połączyć z wifi ani z pozycji MiHome ani Yeelight (telefon samsung s8 i próbowane na 3 różnych routerach - lampki nie jestem w stanie sprawdzić u siebie).

Jakieś sugestie/uwagi - pomóżcie bo to prezent i wyszło trochę żenująco... :-(:oops:

 

Edytowane przez marglcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - może komuś się przyda ;-)

a więc problemem jest, że coś "nie tryta" :grin: między telefonami samsung a lampką mijia i potrzebne jest pobranie aktualizacji lampki - no niestety nie ma połączenia z WiFi więc nie ma aktualizacji i tu na pomoc przychodzą telefony xiaomi a przynajmniej mój Mi 6 połączył się bez problemu z lampką - zassaliśmy aktualizacje i już potem nie było problemu połączenia z Samsunga S8 z lampką ;-)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..mam ten sam problem  z lampką bedside próbowałam wszystkiego i nic .Co prawda  z  3  razy niby udało mi się zalogować na appce Yeelight ale co z tego jak lampka się nie zapisała .W czym może być problem ? z lampką ? z moją siecią ? czy z aplikacją ? Pomóżcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skarabeusz wielkie dzięki. Postępowałem według Twoich instrukcji i nareszcie udało mi się dodać moją mi bedside lamp. Już myślałem że wyrzucę to za okno ale dzięki Twoim wskazówkom sterowanie lampą przez telefon działa. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda ta działa także na inne rzeczy ze stajni xiaomi od wczoraj męczyłam się z dodaniem do aplikacji listwy power strip próbowałam wszystkiego co mi przyszło do głowy ,zmiana wi-fi ,hot spot ,różne telefony a nawet starsze wersje mi home znalezione na apk mirror i lipa .Dziś przypomniałam sobie o tej metodzie zalogowania się z której korzystałam przy mi bedside ,pomyślałam może i na listwę pomoże i tak się stało ,po wielkiej walce z dodaniem do aplikacji stripa udało mi się ...problemem jak widać jest tu aktualizacja ale przy pomocy tej metody  można problem rozwiązać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie działają już te dane do zalogowania. Ktoś ma nowe dane do logowania?

Dnia 12.03.2019 o 17:18, Skarabeusz napisał:

Zaloguj się do aplikacji poprzez:

Spróbuj dodać swoją lampę. Po dodaniu zaktualizuj oprogramowanie lampy.

Wyloguj i zaloguj się swoim loginem i hasłem. Dodaj lampę jeszcze raz.

Wyskakuje błędne hasło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...