Sign in to follow this  
Ankon

Xiaomi yeelight

Recommended Posts

Cześć, kupiłem żarówkę xiaomi yeelight LED kolorowa. 

Nie mam problemu z konfiguracją, podłączeniem jej do wifi. Problem pojawia się, gdy chcę dodać żarówkę do aplikacji zainstalowanej na drugim telefonie, w ogóle mi jej nie wyszukuje, pewnie dlatego, że jest już skonfigurowana.

Po resecie żarówki mogę ją skonfigurować na dowolnym smartfonie, ale tylko jako pierwszy raz. Już skonfigurowanej nie potrafię dodać do kolejnego urządzenia, żebym mógł sterować żarówka z dwóch telefonów...

Pomożecie?

Edited by Ankon

Musisz na drugim telefonie w aplikacji Mi home dodać drugie konto xiaomi i temu kontu udostępnić żarówkę z pierwszego. Cała filozofia ) 

Problem jest taki, że mi home nie łączy mi się z żarówką, również po ustawieniach fabrycznych żarówki. Jest taka opcja w aplikacji yeelight? Bo ta łączy się bez problemu.

Ogólnie rzecz biorąc jak masz  na 2 telefonach MiHome podłączone do tego samego konta xiaomi i naTYM samym serwerze to gdy dodasz Yeelight na jednym telefonie to pojawi Ci się automatyczne w MIHome na drugim. Trenowałem wiele razy.

Jeśli na drugim fonie masz inne konto Xiaomi to z tego pierwszego musisz żarówke udostępnić drugiemu. Przy czym na obu fonach musi być ten sam serwer. Najlepiej China Mailnland

Edited by abgar
  • Like 1