korbielow

Problem z odblokowaniem bootloader-a

Recommended Posts

Witam!

Wszystko zrobiłem wg poradnika. Czekalem cierpliwie 360 godzin az odblokuje bootloader. Dziś probowałem to zrobić. Włączyłem telefon przeszedłem do fastboot i dostałem komunikat ze mam znowu czekac na pozwolenie tym razem 720 godzin !!!

Nie rozumiem dlaczego. 15 dni temu wszystko zrobiłem co trzeba bylo. Dziś załączyłem telefon włożyłem sim przeszedłem do fastboot i czemu to sie nie udało ?

Czy miałem znowu przed tym w opcjach programistycznych ustawic na nowo Zdjęcie Blokady OEM‚ i ‚Debugowanie USB i Stan Odblokowania Mi ? 

15 dni temu już to robiłem...

Edited by korbielow

Dziś próbowałem zrobić unlock Redmi note 5 z chińskim romem - 1080 godzin czekania....można to jakoś obejść czy odesłać telefon?

Nie można obejść.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

i jak udało się komuś na dniach odblokować bootloader? ja mam za 3 dni jakieś rady? nie chciałbym żeby przedłużyłi na 900h :D

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Widzę, że nie jedyny mam problem z odblokowaniem. Dzisiaj miałem komunikat, że telefon nie był długo używany i nie można odblokować... Czekamy dalej. Chyba chińczyki się wkurzyli albo chcą żeby kupować nowsze tel :-D

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Jak wrzuciłem "wyciek" MIUI z bazą na Androidzie Pie to mi zablokowało bootloader. Podpiąłem więc pod kompa i przy pierwszej próbie poszło - jeśli to kogoś interesuje :)

Wracając do tematu odblokowania tego telefonu.....W marcu odesłałem telefon do Chin bo nie chciało mi się czekać 1080h na odblokowanie. Kasę za telefon oddali, dziś mamy koniec października a ten telefon wrócił do mnie. Oni go nie odebrali i chyba jakimś dyliżansem odesłali go do mnie, także mam za darmo RN5 :)  Paczka pół roku szła z chin, ale mniejsza z tym. Dziś chciałem go znowu odblokować i jest postęp....tylko 720h czekania na następną próbę, co za ustrojstwo......