Jump to content

Klusio19

Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu zauważyłem że nie mam żadnych wibracji nigdzie: podczas dzwonienia, w żadnej aplikacji, w diagnostyce też. Niestety nie zauważyłem od kiedy ich nie mam ( w sensie od którego ROMu). Historia ROM'ów na moim Poco:

1. Od nowości pudełkowy MIUI global 10 ( święta bożego narodzenia 2018)

2. Od razu po odblokowaniu bootloadera przez kilka tygodni MIUI POLSKA (tygodniowa) (od świąt bożego narodzenia do ok. 1 tyg. Stycznia 2019)

3. Przez jeden tydzień xiaomi.eu 10.1.3.0 

4. Do dzisiaj MIUI POLSKA (tygodniowa)

przy czym: w romie 1. i 2. wibracje działały     ( więc wada sprzętu odpada), przy romie 3. nie jestem pewny ( nie pamiętam) czy wibracje działały, i w romie 4. czyli do dzisiaj też nie zwracałem uwagi czy konkretnie od którejś wersji tygodniowej wibracje zniknęły czy z innej przyczyny. Tak na szybko spróbowałem downgrade do tygodniowej 9.1.10 i też w tej wersji wibracji nie było ( nawiasem mówiąc, może ktoś dać linka do starszych MIUI POLSKA tygodniowych wersji do pocophone F1, bo najstarszy znalazłem właśnie 9.1.10?). Do wersji stabilnych jeszcze nie próbowałem, jak spróbuję to napiszę. Obecnie posiadam: MIUI 9.1.24 (tygodniowa), Magisk v18, apkę Battery Charge Limit[ROOT], Franco Kernel, ( na stockowym kernelu też nie działa).

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję wszystkim.

EDIT: Zauważyłem bardzo dziwną rzecz: podczas ładowania wibracje działają O_o

Edited by Klusio19
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po ostatniej aktualizacji (marcowej) - MIui Global 10.2 | Stabilna 10.2.3 (PEJMIXM) zauważyłem brak możliwości włączenia wibracji, czy to dla powiadomień, czy to dla naciskania (wibracje przy dotknięciu). Nie działają w trybie normalnym, jak i cichym. W diagnostyce działają, również podczas uruchamiania telefonu (po wyłączeniu).

 

Telefon mam od kilku dni - na pierwotnym systemie wszystko działało.  Czy możecie sprawdzić na waszych Poco powyższe - czy działają wibracje, czy nie?

 

Edited by sspshmm
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...