Jump to content

MIUI 9.1.24/26

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

To jest wina Xiaomi i tego nie naprawisz nawet jakbyś mocno chciał. Miniaturki działają normalnie ale jak z poziomu paska powiadomień poprzez skrót w prawym górnym rogu wejdziesz w ustawienia bądź wyszukiwarkę. Jak się od razu próbuje wyjść do ekranu głównego to cóż, dzieje się to co się dzieje...

wysłane z Mi8SE via Tapatalk

• Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Jak zwykle musieli coś skopać ech...:/ Dobrze że chociaż da się jakkolwiek włączyć miniaturkę map. Wczoraj właśnie jadąc samochodem chciałem skorzystać z minimalizacji map tak aby widzieć gdzie mam skręcić i nie działało:/

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

[mention=10009]marcinj6[/mention] i [mention=29619]Orjon[/mention]
Wszystko działa tylko jest mały bug. Jak chcesz mieć podgląd map to najpierw zrób gest "pokaż ostatnie aplikacje", poczekaj 2 sekundy aż podgląd się pojawi i wtedy w możesz przełączyć na inną aplikację.
Tym sposobem pokazuje mi się tylko przeźroczyste okienko i nic więcej. Jedyne co działa to odpalenie map i wejście w ustawienia przyciskiem na pasku powiadomień.

Dnia 25.01.2019 o 09:09, ketesch napisał:

Mi5S plus - bezproblemowy update, wszystko co ma działać to działa, jak zwykle zresztą :grin:

A jak Ci śmiga GPS? Ja mam stable 10.1.3 I nie wiem dlaczego ale GPS to porażka. Jestem pewien że mój tel ma świetny GPS bo wcześniej przed aktualizacją smigal idealnie. Teraz mam problem i zastanawiam się jaka wersję systemu zapodac. 

Dzięki za info 

13 godzin temu, fullrespect napisał:

A jak Ci śmiga GPS? Ja mam stable 10.1.3 I nie wiem dlaczego ale GPS to porażka. Jestem pewien że mój tel ma świetny GPS bo wcześniej przed aktualizacją smigal idealnie. Teraz mam problem i zastanawiam się jaka wersję systemu zapodac. 

Dzięki za info 

Na tym romie gps działa normalnie, a jak jest na stable nie mam pojęcia.

4 godziny temu, latet napisał:

Czy coś się zmieniło w działaniu apki do odblokowywania BL? Bo nie przypominam sobie, aby wcześniej odblokowanie BL wiązało się z utratą danych. Bo niby czemu?

Zwyczajnie sobie nie przypominasz ;) Zawsze to tak działało i to niezależnie od producenta.

42 minuty temu, Antyhaker napisał:

Zawsze to tak działało i to niezależnie od producenta.

Nie zawsze to tak działało. Przykład z brzegu - odblokowanie Mi A1 do czasu, kiedy dostał 8.1 nie wymazywało danych.

34 minuty temu, paveu napisał:
Nie zawsze to tak działało. Przykład z brzegu - odblokowanie Mi A1 do czasu, kiedy dostał 8.1 nie wymazywało danych.

Korzystam ze smartphonów trochę dłużej niż od premiery Mi A1, no ale sprzeczać się nie będę

Możliwe, że tak jest bo właśnie sprawdziłem i działa. Chociaż kiedy sprawdzałem poprzednio to u mojej żony , która również jest w T-Mobile działało(tel nie Xiaomi), a u mnie nie. Także działa/działało to jakoś wybiórczo

Wysłane z MI 6

Czy planujecie dodanie funkcji wywołania asystenta Google poprzez przytrzymanie przycisku power? Widziałem w necie artykuł, że na globalu się taka opcja pojawiła.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Czy planujecie dodanie funkcji wywołania asystenta Google poprzez przytrzymanie przycisku power? Widziałem w necie artykuł, że na globalu się taka opcja pojawiła.

Wystarczy włączyć90e0d36e3ceaa3278bcf9e5e8fa35270.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

To ciekawe bo w opcjach tej funkcji u mnie niema. Jednak w wyszukiwarce ustawień znajduje taką opcje, po jej kliknięciu przenosi do zakładki "skróty i gesty" i opcji nie ma...
8d081c90b266832d4de55ab140a4f8bb.jpg

21 godzin temu, ZiP napisał:

Działają komuś MMS`y na tej wersji w njumobile ? Dodałem odpowiedni APN od njumobile, niestety ten od orange jest nie do usunięcia :/

rozumiem, że apn można dodać nowy ale i tak mms nie działają? na starszych wydaniach było podobnie ale mms działaly. Dobrze że doczytałem, bo chciałem dzisiaj wgrać i bym się wkurzał...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...