Skocz do zawartości

MIUI 9.1.24/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, patrikos23 napisał:

 

rozumiem, że apn można dodać nowy ale i tak mms nie działają? na starszych wydaniach było podobnie ale mms działaly. Dobrze że doczytałem, bo chciałem dzisiaj wgrać i bym się wkurzał...

Niestety w nju nie działają, wie ktoś jak usunąć te APN z oragne ? Albo rozwiązać problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2019 o 22:14, RASTY777 napisał:

mam problem z kalendarzem w asystencie - wyświetla mi nadchodzące wydarzenia i jest ok ale jak dam "wszystkie" to lista "plan dnia" jest pusta, trzeba ją ręcznie odświeżyć pociągnięciem w dół, najgorsze że wtedy wrzuca wydarzenia od 1.1.2018, do tej daty wraca również jak klikniemy ikonke skrótu do bieżacej daty - ktoś jeszcze tak ma czy to coś u mnie? czyściłem już dane asystena, ma wszystkie uprawnienia i nic :(

Naprawiliśmy to, będzie działać w 9.2.14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie przerób plik  /etc/apns-conf.xml

W nim są zapisane na stałe APN. Te od Orange albo przerób na takie z parametrami nu, albo dopisz sobie dodatkowe jakie ci pasują. Ja mam tak Play na VM. Jeden z internetem mam dodany, a oryginalny z MMS zmieniony na VM.  Telefon mi wariuje przy próbach zmiany APN  i dlatego tak to rozwiązałem.

Screenshot_2019-02-11-12-07-43-483_com.lonelycatgames.Xplore.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem sprawdzę ten sposób jak wgram tą wersję miui. Dałem szansę ponad 3 tygodnie dla AEX na andku 9 i generalnie super rom ale bateria mnie drażni bo szybko spada (chyba bolączka anda 9 na wszystkich urządzeniach) i czas wrócić na miui. Mam nadzieję, że nie będę żałował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2019 o 21:52, TheKaaC napisał:

Po Przejściu z Globala na EU w Mi8 Pro dość słabo działa GPS... 
Wina aktualizacji ? 

Tak powoli zaczynam żałować przesiadki mi6 -mi8 pro..

No właśnie u mnie podobnie na Mi8. Objawia się tym, że w mapach Google na włączonej nawigacji lubi sobie skakać po pobliskich równoległych ulicach, zmieniać przez to trasę i znowu przenosić na właściwą ulicę. Tak jakby GPS nie umiał dobrze namierzyć lokalizacji. Bardzo irytujące, bo nie można przez to czasami namierzyć właściwego skrętu.

To może być wina obecnej wersji czy raczej modułu GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest lista zmian.
Ale chodzi mi bardziej o rzeczy użytkowe, może są jakieś opcje których niema w globalu?
Widziałem w recenzji mi8, podczas gestu wstecz dłuższe przytrzymanie ekranu na środku przerzuca do ostatniej apki. Czy ta opcja jest w xiaomi.eu?
Bo w globalu jej nie ma:(

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...