Skocz do zawartości

MIUI 9.1.24/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wina Xiaomi i tego nie naprawisz nawet jakbyś mocno chciał. Miniaturki działają normalnie ale jak z poziomu paska powiadomień poprzez skrót w prawym górnym rogu wejdziesz w ustawienia bądź wyszukiwarkę. Jak się od razu próbuje wyjść do ekranu głównego to cóż, dzieje się to co się dzieje...

wysłane z Mi8SE via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak zwykle musieli coś skopać ech...:/ Dobrze że chociaż da się jakkolwiek włączyć miniaturkę map. Wczoraj właśnie jadąc samochodem chciałem skorzystać z minimalizacji map tak aby widzieć gdzie mam skręcić i nie działało:/

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10009]marcinj6[/mention] i [mention=29619]Orjon[/mention]
Wszystko działa tylko jest mały bug. Jak chcesz mieć podgląd map to najpierw zrób gest "pokaż ostatnie aplikacje", poczekaj 2 sekundy aż podgląd się pojawi i wtedy w możesz przełączyć na inną aplikację.
Tym sposobem pokazuje mi się tylko przeźroczyste okienko i nic więcej. Jedyne co działa to odpalenie map i wejście w ustawienia przyciskiem na pasku powiadomień.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2019 o 09:09, ketesch napisał:

Mi5S plus - bezproblemowy update, wszystko co ma działać to działa, jak zwykle zresztą :grin:

A jak Ci śmiga GPS? Ja mam stable 10.1.3 I nie wiem dlaczego ale GPS to porażka. Jestem pewien że mój tel ma świetny GPS bo wcześniej przed aktualizacją smigal idealnie. Teraz mam problem i zastanawiam się jaka wersję systemu zapodac. 

Dzięki za info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fullrespect napisał:

A jak Ci śmiga GPS? Ja mam stable 10.1.3 I nie wiem dlaczego ale GPS to porażka. Jestem pewien że mój tel ma świetny GPS bo wcześniej przed aktualizacją smigal idealnie. Teraz mam problem i zastanawiam się jaka wersję systemu zapodac. 

Dzięki za info 

Na tym romie gps działa normalnie, a jak jest na stable nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, latet napisał:

Czy coś się zmieniło w działaniu apki do odblokowywania BL? Bo nie przypominam sobie, aby wcześniej odblokowanie BL wiązało się z utratą danych. Bo niby czemu?

Zwyczajnie sobie nie przypominasz ;) Zawsze to tak działało i to niezależnie od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, paveu napisał:
Nie zawsze to tak działało. Przykład z brzegu - odblokowanie Mi A1 do czasu, kiedy dostał 8.1 nie wymazywało danych.

Korzystam ze smartphonów trochę dłużej niż od premiery Mi A1, no ale sprzeczać się nie będę

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie dodanie funkcji wywołania asystenta Google poprzez przytrzymanie przycisku power? Widziałem w necie artykuł, że na globalu się taka opcja pojawiła.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Wystarczy włączyć90e0d36e3ceaa3278bcf9e5e8fa35270.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ZiP napisał:

Działają komuś MMS`y na tej wersji w njumobile ? Dodałem odpowiedni APN od njumobile, niestety ten od orange jest nie do usunięcia :/

 

rozumiem, że apn można dodać nowy ale i tak mms nie działają? na starszych wydaniach było podobnie ale mms działaly. Dobrze że doczytałem, bo chciałem dzisiaj wgrać i bym się wkurzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...