Skocz do zawartości

MIUI 9.1.24/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, patrikos23 napisał:

czy internet nju/orange na mi6 działa już poprawnie? Ewentualnie czy można edytować punkty dostępu (od dłuższego czasu nie  można było). Ktoś się podzieli ta informacją?

U mnie działa na dodanym apn ipv4, ale mms nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja w Mi8 zauważyłem ciekawy fjuczer, którego wcześniej chyba nie było. Mianowicie jak na zablokowanym ekranie z włączonym AOD przyjdzie jakieś powiadomienie, to podświetlają się chwilowo krawędzie ekranu. Coś takiego jak widziałem dla Mi Mix3 przy rozsunięciu slidera. Fajny efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Mi8 zauważyłem ciekawy fjuczer, którego wcześniej chyba nie było. Mianowicie jak na zablokowanym ekranie z włączonym AOD przyjdzie jakieś powiadomienie, to podświetlają się chwilowo krawędzie ekranu. Coś takiego jak widziałem dla Mi Mix3 przy rozsunięciu slidera. Fajny efekt!
A no jest, nawet w różnych kolorach

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 15:09, RASTY777 napisał:

mogę się mylić, ale kiedyś już chyba tak samo było, tzn w ubiegłym roku - nie wiem czy to nie jest związane właśnie z "przejściem na nowy rok" - może to jakoś pomoże w szukaniu przyczyny :) a to samo jest na china czy to błąd u nas w .eu ??

dziś odkryłem, że jeżeli w kalendarzu ustawimy tryb wyświetlania "wydarzenia" to lista "plan dnia" z poziomu asystenta jest wyświetlana poprawnie, jak wrócimy do widoku np miesiąca to znów "plan dnia" jest pusty, trzeba odświeżać, zaczyna się od 2018 itd... może ta obserwacja coś pomoże w ewentualnej naprawie problemu.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, milenium17 napisał:

Komuś działają te opcje zmiany zegara w AOD

U mnie taż nie działa na mi 8 i dodatkowo została skopana funkcja obraz w obrazie.
Jak używam nawigacji i miedzy czasie, odbiorę połączenie, to mapy przechodzą do małego okna, ale nie można wrócić do pełnego ekranu, pomaga jedynie w ustawieniach wymusić zatrzymanie aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Od kilku aktualizacji na moim Mi Note 2 nie działa mi 1 slot na kartę sim. Tzn. czyta kartę, ale nie może w ogóle połączyć się z siecią, nie ma zasięgu.
Na drugim nie działa nic poza wifi i przesyłem danych. Hotspot pokazuje błąd i nikt nie może się pod niego podłączyć, VPN kompletnie nie działa.
Pisałem kiedyś o tym problemie przy aktu 8.12.27, ale nikt nie odpowiedział. W kolejnej aktualizacji problem zniknął, ale teraz od aktualizacji 2/3 problem się utrzymuje.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taż nie działa na mi 8 i dodatkowo została skopana funkcja obraz w obrazie.
Jak używam nawigacji i miedzy czasie, odbiorę połączenie, to mapy przechodzą do małego okna, ale nie można wrócić do pełnego ekranu, pomaga jedynie w ustawieniach wymusić zatrzymanie aplikacji.
Hmmm. Czy ta opcja jest gdzieś ukryta, albo trzeba dać pozwolenie na nią? Kiedyś miałem automatycznie, dziś właśnie teraz zauważyłem że mały nie przechodzą w miniaturkę.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5029]daniel.wu[/mention] chyba na forum xiaomi.eu czytałem, że jest bug z obrazem w obrazie. Żeby miniatura się pojawiła trzeba przejść do ekranu ostatnich aplikacji, nie od razu do ekranu głównego.
A, faktycznie teraz działa, choć myślałem, że powinna się otworzyć od razu po przejściu na ekran główny. No i raczej bugu z mapami nie ma, powiększa mi się bez zwiechy.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również pierwszy raz przechodzilem z Globala, więc rom na świeżo. Pytanie jedynie - faktycznie ekran w ekranie ma tak działać, otwierać się dopiero gdy wejdziemy w ekran ostatnich aplikacji, czy gdy klikniemy ekran główny? Bo z tego co raczej kojarze, w Mi5 wystarczylo wejsc na ekran główny, a miniaturka się pojawiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi dokładnie po zalogowaniu. Na czysto strona się ładuje, dopiero po zalogowaniu wywala błąd. 

Problem nie jest tylko u mnie. U kolegi, jak i u mnie na Mi6, problem też występuje. Zapis błędu wysyłam poniżej. 

Build fingerprint: 'Xiaomi/sagit/sagit:8.0.0/OPR1.170623.027/V9.2.3.0.OCAMIEK:user/release-keys'
Revision: '0'
ABI: 'arm'
pid: 10693, tid: 10818, name: WebCore: Databa  >>> com.android.browser <<<
signal 11 (SIGSEGV), code 1 (SEGV_MAPERR), fault addr 0x0
Cause: null pointer dereference
    r0 d28aa6e8  r1 c787ed98  r2 00000000  r3 00000000
    r4 c787edc8  r5 c91974a0  r6 c9965530  r7 c44e93cc
    r8 00000000  r9 e8cc4c08  sl e8cc4c51  fp c9197468
    ip c9964808  sp c787ed98  lr d090bc41  pc 00000000  cpsr 800e0010

backtrace:
    #00 pc 00000000  <unknown>
    #01 pc 00f8ac3f  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #02 pc 00f89f3d  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #03 pc 00f5a72b  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #04 pc 00f4ab05  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #05 pc 01cda551  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #06 pc 01cd7135  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #07 pc 01cd8835  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #08 pc 01cd845b  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #09 pc 01cd7cc3  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #10 pc 01cd3281  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #11 pc 00b77537  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #12 pc 00b7750f  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #13 pc 00307f0f  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #14 pc 00c0a037  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #15 pc 00c0931d  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #16 pc 00307f0f  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #17 pc 0031c1f3  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #18 pc 0031c47b  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #19 pc 0031c667  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #20 pc 0031d449  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #21 pc 0032f6fd  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #22 pc 0034ebef  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #23 pc 0034b07b  /system/priv-app/Browser/lib/arm/libmiui_chromium.so
    #24 pc 0004841f  /system/lib/libc.so (_ZL15__pthread_startPv+22)
    #25 pc 0001b55d  /system/lib/libc.so (__start_thread+32)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zrobić żeby znów można było minimalizować mapy google do malego okna(obraz w obrazie) kiedyś tak się dało a teraz mimo ze mam włączone wyskakujące okna i wyświetlanie nad innymi to po naciśnięciu home wychodzi do pulpitu i nie działa:/

 

 

P.S nie zauważyłem że ktoś już o tym pisał. U mnie na RN5 niestety gdy używam gestów i przejde w trakcie nawigacji do ekranu ostatnich aplikacji i do pulpitu to pokazuje mi się okienko ale czarne i wszystko się wiesza. Gdy używam przycisków ekranowych to wtedy wszystko jest ok. Ma ktoś rozwiązanie tego problemu?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2019 o 18:34, daniel.wu napisał:

A i wszystko jasne. Korzystalem z gestów i dlatego.. :) przy zmianie na przyciski też mam miniaturkę po przejściu na ekran główny.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Ta miniaturka jest, z tym, że niewidzialna - można w nią kliknąć. Przynajmniej u mnie tak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta miniaturka jest, z tym, że niewidzialna - można w nią kliknąć. Przynajmniej u mnie tak to wygląda
Ja mam tak samo ciekawe czy da się to jakoś naprawić bo nie chce rezygnować z gestów aczkolwiek ostatnio coś te gesty zaczęły mi się wieszać..

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...