Skocz do zawartości

MIUI 9.1.24/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
13 godzin temu, Orjon napisał:

Wgrywales reupload?

wysłane z RN5 via Tapatalk
 

Dla Mi8EE jest tylko 9.1.24. Tak zwana chujnia z grzybnią - dwa razy instalowałem i problem się powtarza. Odezwę się za 24h bo pewnie zaraz szeregowiec mrosi wlepi mi ban :D

I żeby było zabawniej po drugiej instalacji Sklep Play przestał działać. f*ck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aod mi działa, zmieniam kształty, kolory, tła itp. ale jednak nie korzystam. Jak mi przychodzi wiadomość na Messenger, to zawibruje i dioda się zaswieci, tyle. Ekran się nie zapali. Z SMS jest tak samo...

 

Natomiast gdy włączę aod to powiadomienia się na nim wyświetlają.

 

3 godziny temu, Klocek87 napisał:
Mi w 8 SE pokazuje prawidłowo w AoD powiadomienia SMS, Messenger itp

 

Sprawdź normalnie, bez aod

 

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomiq75 napisał:

Przy próbie dodania odblokowania za pomocą twarzy.... Wywala błąd..
RMN6pro

Przydałby się log.

18 godzin temu, Uredie napisał:

Jedyne co to zniknęły mi już któryś update temu opcje czyszczenie antywirus itd z okienka otwartych aplikacji. (Prawy przycisk funkcyjny)

Możesz je ustawić ponownie w Ustawieniach > Pulpit > Pokaż kontrolki P. Sterowania.

12 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

Dla Mi8EE jest tylko 9.1.24.

no wiem, ale reuploadowaliśmy 9.1.24, ściągałeś poprawioną wersję czy nie?

1 godzinę temu, Voltron napisał:

Sprawdź normalnie, bez aod

sprawdzę dzisiaj/jutro jak dostanę Mi 8 SE, idzie do mnie :)

3 minuty temu, patrikos23 napisał:

czy internet nju/orange na mi6 działa już poprawnie? Ewentualnie czy można edytować punkty dostępu (od dłuższego czasu nie  można było). Ktoś się podzieli ta informacją?

ktoś pisał wcześniej że działa normalnie, niemniej jeśli nie to już można dodawać APNy na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomiq75 napisał:

Nie mogę dodać loga bo robi się ciemny ekran

Jak masz ADB i Fastboot na kompie to zrób log za pomocą logcata:

  • w telefonie włączasz opcje programistyczne, a tam później debugowanie USB,
  • podpinasz telefon pod kompa,
  • w Minimal ADB wpisujesz 
    adb devices

    by sprawdzić czy go wykrywa, jeśli tak to
     

    adb logcat > log.txt

    zatwierdzasz i w telefonie wywołujesz to co wywala błąd (odblokowanie twarzy) - nie klikaj jeszcze ani Anuluj ani Zgłoś!

  • na komputerze robisz kombinację ctrl+c aby zakończyć działanie logcata, potem w telefonie już sobie anulujesz i korzystasz z niego dalej normalnie,

  • log podeślij. będzie w katalogu Minimal ADB and Fastboot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

czy internet nju/orange na mi6 działa już poprawnie? Ewentualnie czy można edytować punkty dostępu (od dłuższego czasu nie  można było). Ktoś się podzieli ta informacją?

Ja musiałem dodać ręcznie apn dla nju mobile . Poszło bez problemu nawet restart tel nie był potrzebny. 

 

PS. Dla osób często bawiących się zmiana Romów proponuję zrobić sobie screena ustawień apn i trzymać na telefonie , żeby w razie potrzeby i braku internetu mieć je pod ręką . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw to archaizm, współcześnie używanym słowem jest najpierw. Dziękuję poproszę piątkę do dziennika :D

Wracając do tematu to @Orjon chyba zainteresuje Cię to, że na zablokowanym ekranie po przyłożeniu palca w miejsce czytnika telefon wibruje ale sam czytnik nie podświetla się i nie skanuje odcisku palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, paveu napisał:

Wszystko poza płatnościami zbliżeniowymi (co parę godzin trzeba potwierdzić kartę w Google Pay) działa perfekcyjnie.

U mnie ten błąd nie występuje - karta Santander i nie występował zarówno na MI8 i na MI8 Pro. Raz dodana karta jest dodana i można korzystać w dowolnym czasie. Płacę kilka razy dziennie przez Google Pay i nie nastąpiło wywalenie karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sp4ubw napisał:

Raz dodana karta jest dodana i można korzystać w dowolnym czasie. Płacę kilka razy dziennie przez Google Pay i nie nastąpiło wywalenie karty. 

Również żadnych problemów z płatnościami zbliżeniowymi Google Pay.

 

1 godzinę temu, paveu napisał:

mBank wywala

Aplikacja mBanku stabilna a ich kartę mam podpiętą pod zbliżeniowe w Google Pay i też najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...