Skocz do zawartości

Powolna praca aparatu - lag


Johny Utah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z użytkowników tego telefonu spotkał się problemem (a tym bardziej rozwiązaniem) wolnego działania aparatu

Sytuacja wygląda tak, że od momentu wciśnięcia nagrywania (czerwone kółko po środku) do momentu nagrywania, kiedy na środku pojawia się czerwony kwadrat "stopu" mija ok 5 sekund. W takiej sytuacji o nagrywaniu spontanicznych wydarzeń z np. dziećmi mogę zapomnieć.

Muszę przyznać, że nie pamiętam czy działo się tak od samego początku, czy po przejściu z 9 na 10, ale wcześniej tego nie zauważyłem.

Telefon "fabryczny" nic przy nim nie majstrowałem, tylko oficjalne aktualizacje.

Z góry dziękuję za pomoc

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, raaalf napisał:

Jest chyba na to zgłoszoby bug dla MIUI: jeśli masz włączone zapisywanie na karcie SD to wyłącz i powinno działać bez problemu.

Było dokładnie tak jak piszesz, winę za lag aparatu ponosi karta SD...po przełączeniu na pamiec wewnętrzną smiga aż milo.

Dzięki!

Edytowane przez Johny Utah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki problem występuje w każdym poco ale ja miałem podobnie , praca z aparatem , jego zawiechami i długością klikania nim nagrywanie zaskoczy to masakra . I tak się zastanawiam czy to wina karty wystarczy szczelić jej reset i będzie wszystko ok , czy to firma xiaomi chce by wszystko zapisywało się w chmurze . Bo jak to drugie , to dochodzi do tego że nie mamy wogle prywatności i trzeba będzie wrócić do tel z guzikami . Jak się mylę to bardzo przepraszam firmę , ale wyłączenie zapisu na karcie SD bardzo poprawiło płynność pracy aparatu . Chyba że to wina oprogramowania bo reset ustawień aparatu w tym przypadku u mnie nie pomaga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...