Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi 8 - stan sklepowy - 1500 PLN


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: telefon Xiaomi Mi 8 czarny.

Opis: mam do sprzedania używany telefon Xiaomi Mi 8 6/64 GB w kolorze czarnym. Telefon nie jest ciągany z Chin, z wątpliwą gwarancją i setką problemów w przypadku awarii. Został zakupiony w Orange (dokument sprzedaży z datą 1 grudnia 2018 r.), w ramach przedłużenia umowy. Telefon nie ma blokady SIMlock (tak, Orange w końcu ich nie montuje ;)).

Bardzo dbam o telefony, stąd i w tym przypadku stan oferowanego egzemplarza jest idealny. Od początku noszony w etui, a na ekranie naklejona folia ochronna 3MK. Odblokowany bootloader i zainstalowane ostatnie MIUI Polska/EU.

Na życzenie mogę przed wysyłką zablokować bootloader i zainstalować system globalny.

Aktualnie korzystam z innego telefonu. Xiaomi Mi 8 leży zapakowany w pudełku i czeka na nowego właściciela.

W zestawie:

oryginalne opakowanie,

- oryginalne etui (nieużywane),

- ładowarka (nieużywana),

- przewód USB-C (nieużywany),

- papierologia, spinka do tacki SIM,

- dowód zakupu (faktura).

- zestaw dodatkowych etui (w tym Nillkin, jedno siateczkowe i  jedno z najładniejszych, jakie kiedykolwiek posiadałem do telefonu, wykonane w technologii 3D).

Cena: 1500 PLN z wliczonymi kosztami przesyłki kurierskiej. Możemy dogadać się co do przesyłki pobraniowej, jednak w takim przypadku nabywca wpłaca mi na konto koszt przesyłki jako zaliczkę (bezzwrotną bezzwrotną w przypadku nieodebrania paczki), a przy odbiorze dopłaca różnicę. Przesyłka, rzecz jasna, ubezpieczona na pełną wartość zakupu.

Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-8-gwarancja-ideal-okazja-7793793823

Kontakt: PW

Zdjęcia:

Xiaomi_Mi_8_001.jpgXiaomi_Mi_8_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi 8 - stan sklepowy - 1500 PLN
  • mrosi odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...