slaveous

Mi Box 4k Oreo - przeglądarka

Recommended Posts

Cześć.

Ktoś zna jakąkolwiek działającą przeglądarkę pod Mi Box 4k Oreo?

Próbowałem Muffin Browser - nie chce się instalować. Próbowałem TV Bro - google play pokazuje, że urządzenie jest niezgodne.

Wymusiłem instalację Microsoft Edge - tylko ta się zainstalowała, ale z kolei wymaga obsługi myszki do działania dodatkowo App Repo nie chce utworzyć dla niej skrótu wiec chcąc z niej skorzystać muszę instalować za każdym razem co jest absurdalne.

Ogólnie widzę, że pod względem aplikacji na Oreo to straszna bieda jest, ale tej przeglądarki brakuje najbardziej

Masz na Mi Boksie menedżer plików? Jeśli nie, to zainstaluj. Polecam X-plore File Manager. Ściągnij z apkmirror.com na kompa plik apk przeglądarki, która cię interesuje i skopiuj na pena. Potem wtyknij go do Mi Boksa, odpal menedżer plików i zainstaluj. Mnie najbardziej przypasował Puffin TV.

Edited by nołbady

Puffin jest kiepsko zoptymalizowany pod działanie myszki, chyba lepiej się go używa pilotem niż myszą.

Bo to przeglądarka pod ATV, więc lepiej się jej używa pilotem niż myszką. Jak chcesz coś pod myszkę, to spróbuj mobilną wersję Chrome albo Operę.

Edited by nołbady