Skocz do zawartości

recovry z poziomu fastboot


kinga123

Rekomendowane odpowiedzi

@kinga123 w trybie fastboot można wczytać obrazu systemu na urządzenie, zarządzać partycjami, odblokować bootloader. Jeśli masz odblokowany bootloader to możesz spróbować komendy "fastboot erase userdata" lub fastboot format userdata" co spowoduje wyczyszczenie danych. Jednak najlepiej uruchomić recovery trzymając razem przyciski zasilania i pogłaśniania lub komenda "fastboot reboot recovery" (nie działa na każdym telefonie). Tam spróbuj zrobić format data.

 

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poziomu telefonu nie mogę uruchomić (power+volume+) jedynie co mogę włączyć to fastboot, albo standardowo biały ekran z napisem android one (później się zawiesza). Można zrobić ten reset z poziomu komputera? Nie mam włączonej opcji debugowania w telefonie oraz adb "nie widzi" tel. Czy utracę wtedy gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @mariusz.ur

"Jeśli masz odblokowany bootloader to możesz spróbować komendy "fastboot erase userdata" lub fastboot format userdata" co spowoduje wyczyszczenie danych. Jednak najlepiej uruchomić recovery trzymając razem przyciski zasilania i pogłaśniania lub komenda "fastboot reboot recovery" (nie działa na każdym telefonie). Tam spróbuj zrobić format data."

Ew. Możesz wrzucić od nowa soft przez miflash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...