Skocz do zawartości

Zrobienie backup-u danych


marcinek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zrobić backup danych przez aplikacje Mi Pc Suite ale nie chce mi wykrywać telefonu. Podłączyłem do komputera wybierałem na telefonie pokolei: Ładowanie telefonu-Nic Przesyłanie plików- nic i ten na końcu PTP też nie wykrywa mi telefonu.

Ponadto chciałbym się dopytać czy to normalne że przy aktualizacji telefonu- zawsze instaluje przez plik ZIP- Tak jakby android się ładuje czekam 30-40 minut nic się nie robi dopóki nie przycisnę z pare sekund przycisku wyłączenia i włącze ponownie to dopiero wtedy się android załaduje- czyżby źle zfleshowałem telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam za bardzo backupem chmurowym. Znaczy się zdjęcia i kontakty mam synchronizowane z googlem ale ogólnie kopie całego systemu jakby się posypał. Jak nie da się to trudno. A moje na moje drugie pytanie ktoś potrafi odpowiedzieć?

Cytat

Ponadto chciałbym się dopytać czy to normalne że przy aktualizacji telefonu- zawsze instaluje przez plik ZIP- Tak jakby android się ładuje czekam 30-40 minut nic się nie robi dopóki nie przycisnę z pare sekund przycisku wyłączenia i włącze ponownie to dopiero wtedy się android załaduje- czyżby źle zfleshowałem telefon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobra telefon mi chodzi słabo chciałbym zrobić Hard Reset telefonu ale z backupem aplikacji tzn. Po resecie chciałbym przywrócić aplikacje które były wcześniej zainstalowane. I nie instalować na nowo bo chciałbym aby hasła i loginy w nich były już zapisane. Da się coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...