Skocz do zawartości

Problem z instalacją MIUI Polska


Rodez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się poradzić odnośnie wgrywania MIUI Polska na ten przeklęty telefon :D Mianowicie mój problem polegał na tym, że miałem chińskie MIUI, język polski był w większości systemu, ale zachciało mi się zainstalować MIUI Polska, bo chciałem mieć aktualny system, przy tym w pełni spolszczony. Wzorując się na filmiku Majster Pirza, posprawdzałem bootloader, złożyłem wniosek, dostałem zgodę, odblokowałem bootloader i zacząłem dalej wgrywać system. Na początku wszystko szło gładko, no ale potem TWRP nie widziało pliku z nowym systemem w pamięci telefonu, więc zrobiłem czyszczenie wszystkiego za pomocą TWRP (w tym pamięci i systemu), a następnie po OTG pendrive i plik już mam. Niestety po instalacji system nie wstał, cały czas świeci się logo Mi, po czym wyłącza się i znów włącza tylko do logo Mi. Wprowadziłem telefon w tryb fastboot, potem edl i za pomocą MiFlash wgrałem fastboot china dev 6.1.7.

No i tutaj już te same problemy co przedtem, bootloader niby odblokowany i próbowałem już kilkunastu kombinacji różnych wersji TWRP/systemu(6.1.7 i ratunkowy 5.11.12 polecany przez ACID)/MiFlash i wszystko bez skutku. Aktualnie telefon działa na 6.1.7 bez TWRP, język chiński.

Błędy podczas ostatniego wgrywania MIUI Polska (wersja xiaomi.eu_multi_MI4c_8.9.13_v10-7.0, ostatnia z działu download) to:

  • unmount of /cust failed; no such volume
  • unmount of /system failed; no such volume

 

Czy ktoś wie może jak sobie z tym poradzić? Próbuję to ogarnąć od tygodnia przekopując się przez niezliczone ilości tematów tutaj, na xda i forum Xiaomi, ale nic niestety nie pomaga.

Pozdrawiam.

Screenshot_2019-01-18-21-01-13_com.android.settings[1].png

Screenshot_2019-01-18-21-01-19_com.android.settings[1].png

Edytowane przez Rodez
Dodanie informacji o aktualnym systemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...