Orjon

MIUI 9.1.17

Recommended Posts

Wiem, mam już wgrane na Note 5, sprawdziłem ale już nie pisałem bo przecież temat będzie jeszcze dzisiaj :)

• Like 1

Wszystko jest już na dedyku i AFH od 3 godzin.. Na SF wolniej bo limit transferu.

EOT. 

Te modele których nie ma to albo China nie ma albo czekają na Globala bo wychodzi później i tak będzie co tydzień.

Będzie zatem kiedy będzie, nie dopytywać się co tydzień...

Dnia 22.01.2019 o 21:43, latet napisał:

"przywrócenie ustawień fabrycznych" to niezbyt szczęśliwa nazwa, bo nie oddaje stanu rzeczywistego... Wszak nie przywraca systemu, który był w nowym telefonie, ale ten, który był ostatnio instalowany. No, ale tak to się nazywa. Tyle że z tą utratą danych, to też nie całkiem prawda, bo "factory reset" nie rusza danych zapisanych w tej części pamięci, którą (i tu znów bałagan w nazewnictwie) MIUI nazywa "pamięcią współdzieloną".

Zrobiłem Wipe Cache oraz ART/Dalvik i niestety nadal mam problem z telefonami przychodzącymi. Co mogę jeszcze zrobić? Czy może jest to jakiś błąd fabryczny telefonu? 

Sam wipe cache/art/d to placebo i rzadko kiedy pomaga na cokolwiek. Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale pomóc za bardzo nie ma jak.

Guest
This topic is now closed to further replies.