Jump to content

Recommended Posts

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MIUI 10 9.1.17 Poprawki tłumaczenia Aktualizacja zabezpieczeń Androida dla MI6/MIX2 2018-12-01 Poprawki FC pogody na niektórych urządzeniach Odblokowanie twarzą dla Blokady

Dlatego ja olałem miui. Na mi5 wgrałem rom Syberia a na mi6 aex oba oparte na Androidzie 9 z poprawkami że stycznia i problem z głowy. A telefony śmigają jak ta lala bez żadnych błędów Tapatalk by

Gość ma zaokrąglone rogi wyświetlacza i teraz chce je doprowadzić do mniejszego zaokrąglenia... to po prostu kombinowanie jak koń pod górę. Spróbuj taśmą izolacyjną. Czarną, żeby nie było widać że to

Posted Images

Wszystko jest już na dedyku i AFH od 3 godzin.. Na SF wolniej bo limit transferu.

EOT. 

Te modele których nie ma to albo China nie ma albo czekają na Globala bo wychodzi później i tak będzie co tydzień.

Będzie zatem kiedy będzie, nie dopytywać się co tydzień...

Dnia 22.01.2019 o 21:43, latet napisał:

"przywrócenie ustawień fabrycznych" to niezbyt szczęśliwa nazwa, bo nie oddaje stanu rzeczywistego... Wszak nie przywraca systemu, który był w nowym telefonie, ale ten, który był ostatnio instalowany. No, ale tak to się nazywa. Tyle że z tą utratą danych, to też nie całkiem prawda, bo "factory reset" nie rusza danych zapisanych w tej części pamięci, którą (i tu znów bałagan w nazewnictwie) MIUI nazywa "pamięcią współdzieloną".

Zrobiłem Wipe Cache oraz ART/Dalvik i niestety nadal mam problem z telefonami przychodzącymi. Co mogę jeszcze zrobić? Czy może jest to jakiś błąd fabryczny telefonu? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...