Skocz do zawartości

MIUI 9.1.17


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
7 godzin temu, Orjon napisał:

Osoby mające Mi 8 Pro/EE/Mi Mix 3/POCO F1: proszę o wysłanie po dokonaniu aktualizacji zrzutu ekranu z zwolnionego tempa z apki Aparatu bądź informację, czy bug zgłaszany przez @QBAQ i @mario1974 został naprawiony (buildy są w budowie i będą jeszcze dziś)

Na POCO F1 również jest bug.Screenshot_2019-01-18-19-47-19-860_com.android.camera.thumb.png.33163012c8d14aaac2bdf207eb866f4c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DJYano napisał:

Z tymi SMSami to jest jakaś żenada, sami wygenerowali błąd i od 3 tygodni nie ma komu tego załatać, ja miałbym już ciepło koło d*py w robocie za takie jajca :/ 

Małe tego! Ten błąd wprowadzili też do linii stable!  

11 godzin temu, fi9o napisał:

Za co byś miał ciepło, że w wersji testowej na UAT coś nie działa? Od tego są tygodniowe wersje by coś nie działało a ludzie zgłaszali. 

Chcesz mieć działające wszystko jak należy to instalujesz wersję stabilną.

Ha, ha, jak wyżej. W najnowszym Stable na Mi5 mam ten błąd. Wcześniej go nigdy nie miałem. Tak więc, proszę, nie powielaj stereotypów "dev-błedy / stable-wszystko cacy". Tak nie jest. To nie tak działa (niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, bo można ze sklepu Google Play pobrać aplikację, która ukrywa notcha i można w niej zaokrąglić rogi wyświetlacza według własnego upodobania. Wolałbym jednak coś podobnego od Xiaomi.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Nie wiem jak w tej najnowszej, ale w poprzedniej wersji jak ukrywasz notcha to automatycznie ci zaokrągla rogi, tak więc również uważam to za głupie o czym piszesz

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o zaokrąglanie rogów, które i tak są okrągłe tylko w drugą stronę żeby to działało i zaokrąglenia były mniejsze lub w ogóle ich nie było. Coś takiego jak w tej aplikacji mam 3472e410677a6f64bdc4b99da304b370.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma zaokrąglone rogi wyświetlacza i teraz chce je doprowadzić do mniejszego zaokrąglenia... to po prostu kombinowanie jak koń pod górę. Spróbuj taśmą izolacyjną. Czarną, żeby nie było widać że to IPS.

Z innej beczki:

Skoro w Mi8 ponownie zwrócono opcje ukrywania notcha, to dlaczego w związku z tym ikony powiadomień nie wyświetlają się "standardowo" w górnej belce? W zasadzie bez tego opcja ukrywania notcha jest bez sensu.

Mało tego; czy nie można doprowadzić do sytuacji, w której ukrycie notcha sprawia, że godzina i wskaźnik baterii, zasięgu zostają na czarnym tle w wcięciach wyświetlacza a poniżej mamy pełnoprawną belkę z ikonami powiadomień/uruchomionych aplikacji etc?

Dodaję poglądową grafikę tego co mam na myśli.

 

12-50-39-24d1yex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi5s - telefon nie loguje się w sieci po każdym resecie na domyślnej karcie (nju) wymagane przełączenie karty i dopiero to pomaga. Brak możliwości korzystania z danych komórkowych (wpisałem dane nowego punktu APN zgodnie z poradnikiem) Ikona poczty - gmial w dalszym ciągu optycznie mniejsza od pozostałych. Fix dot. odczytywania sms działa poprawnie. No ale problem z danymi komórkowymi, na romie z końca grudnia wpisanie nowego APN rozwiązywało problem i chyba wrzucę go ponownie. 

 

Powrót do MIUI 8.12.27 tymczasowo rozwiązuje problem z danymi komórkowymi. Dodam jeszcze, że po wgraniu fixa dot. wyświetlania sms  do wersji 8.12.27 nie można połączyć się z internetem poprzez dane komórkowe - nie wiem czy powodem jest starsza wersja romu czy coś innego - nie sprawdzałem tego już na najnowszej wersji  dostępnego romu. 

Może w kolejnej wersji zostaną usunięte wszystkie problemy, tj.: łączenie z internetem poprzez dane komórkowe, aplikacja pogody (FC), wyświetlenie sms oraz wielkość ikony poczty - gmial.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze problem z jasnością, na ustawieniu "auto" zawsze było tak, że można było ustawić minimalny poziom jasności poniżej którego nie schodziło nawet w pełnej ciemności - teraz niby też się tak dalej da ale często to ustawienie jest gubione (zazwyczaj po odblokowaniu telefonu po blokadzie) i jasność schodzi na min czyli poniżej wcześniej ustawionego poziomu. Poza tym z tego co pamiętam na 9.0 miała być jasność adaptacyjna, a na MI8 Lite tego brakuje, pojawiła się tylko adaptacyjna bateria w opcjach. W innych tel. na 9 macie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problem z płatnościami przez NFC na tej wersji? Dzisiaj nigdzie nie mogłem zapłacić telefonem. Mowa o Mi6.
[mention=23790]Kamil Kupiec[/mention] Gcam działa nadal, odblokowania twarzą nie używam. Bateria wg mnie na plus. Tylko te płatności..
Na Mi6 pomaga wejście w Google Play.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...