Recommended Posts

Witam. Mam problem z baterią. Uważam, że jest to jakiś błąd wersji miui 10.2 ponieważ nie jestem jedyną osobą z tym problemem.

Otóż posiadam xiaomi redmi note 5 wersję global zarówno ja jak i moja dziewczyna. Od wejścia nowej aktualizacji borykamy się z problemem nadmiernego zużycia baterii.

Przeszukałem różne fora anglojęzyczne gdzie ludzie mają ten sam problem lecz brak konkretów. 

Czy może mi ktoś powiedzieć w czym leży problem? Ja korzystając średnio intensywnie ze smarfona musiałem ładować go mniej wiecej co 1,5 dnia a moja dziewczyna która korzysta z niego mało, ładowała go raz na dwa dni. Po wejsciu aktualizacji czas pracy baterii zmniejszył się w moim przypadku do jednego dnia i u niej jest podobnie.

Jeśli wiecie jak to naprawić albo cofnąc aktualizację to prosze o pomoc.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

1. Problemy związane z softem Global prosimy zgłaszać na oficjalnym forum producenta (np. en.miui.com)

2. Problemem jest sama aktualizacja, więc rozwiązaniem jest po prostu czekanie na łatkę.

Guest
This topic is now closed to further replies.