Skocz do zawartości

Asystent Google po Polsku w teorii od dzisiaj


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj wystartował oficjalnie polski Asystent Google. Nie przeraźcie się, jeśli jednak nie będzie Wam jeszcze działać. Google zapowiedziało, że pomimo dzisiejszego startu, na telefony polskich użytkowników trafiać on będzie stopniowo przez najbliższych kilka tygodni... Także miało być dobrze i dzisiaj miał wystartować, a w zasadzie nic się nie zmieniło i kolejni użytkownicy będą go dostawać, tak jak ma to miejsce już od prawie 2 miesięcy.

asystent-google.thumb.png.8d7d4e4ed8a7b4ecc626377618668bba.png

Wszystko fajnie, tylko boli mnie fakt, że na chwilę obecną nie ma żadnych planów dotyczących spolszczenia głośników :(

Więcej informacji z komentarzem Google - https://rootblog.pl/asystent-google-w-polsce-dostepny-od-dzisiaj-tylko-w-teorii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem,pobrało j.polski jednak nie widzę zmian na Mi6 Wersja 10.3 xiaomi eu 9.1.10 Nie chce ze mną rozmawiać:(

np. mam odkurzacz i się nie uruchamia tylko przechodzi do wyszukiwarki google,oczywiście mam zainstalowaną aplikacje Gooogle Home po zmianie ustawień w tel na english odkurzacz startuje-po polsku nie {po powrocie z english na polski już nie mam dostępnej wersji polskiej asystenta}

Edytowane przez dark695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten dział,ale jakie komendy wchodzą,bo mam problemy z tvbox-em,oraz odkurzaczem,amplituneremi nne urządzenia sonoff-a też różnie Z apki ręcznie uruchamiam?

Może utworzyć jakiś dział z komendami?Wiem wersja beta i raczkuje ale teraz nawet mam problem z odkurzaczem po angielsku Amplituner Onkyo w ogóle nie reaguje mimo,że dodane Google Home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa od rana, wcześniej niektóre komendy działały w google now. najłatwiej sprawdzić czy działa to kazań mu opowiedzieć żart ;)

dość dobrze działa, fajnie, że asystent jest "polski" i czuje nasz język ("łubudubu" ), a nie jest to sztywna maszyna językowa. 

szkoda, że nie działa po bluetooth ze słuchawkami. mam interkom w kasku motocyklowym i taka pomoc asystenta była by wspaniała w trasie ;)  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, galakty napisał:

Ale wiesz że odkurzacz musisz mieć nazwany odkurzacz nie? Bo jak masz "Nazwa firmy i modelu" to Ci go nie uruchomi. 

Zmieniam nazwy na Miki pusia itp nic nie daje, z angielskim chodził teraz po angielsku się nie uruchamia odinstalowałem apke Google Home na nowo instalka i nic nie dało

część urządzeń  jakie mam ręcznie uruchamiają się 

Amplituner oraz mibox nie reagują  co mam nie tak

Edytowane przez dark695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy są cały czas ja zmieniam nazwy odkurzacz zadziałał jak zmieniłem na "Tom" inne urządzenia sofa tez,ale odpowiedź została jak na screenie -ważne,że sofa działa Przy lampce zapala mi się latarka w telefonie :(

Edytowane przez dark695
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mario1974 napisał:

U mnie w voice match przy dodawaniu głosu wywala nie można otworzyć mikrofonu proszę spróbować później 

Może brak uprawnień dla aplikacji Google? Kiedyś mogła pytać Cię o dostęp do mikrofonu i odmówiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max3 na globalu 10.2.1.0 - działa wsio na co na razie wpadłem, że mogło by być potrzebne... Voice match trybi na standardowe Ok Gugle. Niestety mając zapodane dwa simy bez ustalonego wyboru na połączenia robi niestety cyrki przy wyborze... Sesemesy wysyła również podwójnie... 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...