Recommended Posts

Od kilku wydań nie da się zmienić regionu w MIUI Polska. Czy jest on na sztywno ustawiony na Polskę lub Chiny? Pytam bo zastanawiam się czy ustawiony region nie ma wpływu na np. dostępność asystenta google?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

18 minut temu, wozmar napisał:

Od kilku wydań nie da się zmienić regionu w MIUI Polska

W ustawieniach nigdy nie było takiej opcji. Możesz edytować build.prop.

Asystent podobno ma działać od dzisiaj.

Edited by dzidexx

Na każdym smartfonie ma działać asystent?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Ikona naładowania  baterii słuchawki bluetooth nie działa prawidłowo.  Planctronics explorer 10. Pojawiła się ikona stanu baterii i potem znikła, do dzisiaj jej nie ma mimo podłączenia słuchawki bluetooth, w czym może być problem?

W ustawieniach nigdy nie było takiej opcji. Możesz edytować build.prop.
Asystent podobno ma działać od dzisiaj.
Po wpisaniu "region" w wyszukiwarce ustawień, dało zmienić się region. Z tego co kojarzę to zostało to kilka miesięcy temu zablokowane przy którymś wydaniu. Chociaż może mylę to z globalem który kiedyś miałem.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Hej. Mam pytanie. Mam twrp 3.2.1-0611, 8.8.30 na androidzie 8.1 (ostatnia wersja romu dla tego andka  w miarę dobrze chodzi)  (Dotyczy Mi8).

Czy ten rom jest w miarę w porządku na mi8 ? Czy kontakty sms dzialają, czy działa płatność zbliżeniowa oraz GPS? Czy z tym romem są problemy? Pytam się gdyż wstrzymywałem się z aktualizacją do nowego andka czytając problemy z romem. Zastanawiam się również czy twrp trzeba zaktualizować do instalacji romu? Wiem że będę musiał zrobić wipe.

Z góry dzięki za opinie, 

52 minuty temu, wozmar napisał:

może mylę to z globalem

Właśnie tak robisz - mylisz.

U mnie na Mi Mix 2 niestety szwankuje gps a dane mobilne działają tylko w niektórych aplikacjach... np. firefox działa, jest internet po mobilnych a moja ulubiona przeglądarka systemowa oraz sklep googla nie widzą internetu ;P

Tak, że siedzę na stablu i "właśnie przypomniałem sobie właśnie" ; po dwu letniej przerwie oprócz wipe może trza było przejść na nowy stable i dopiero najnowszy dev ?!

No i powiem szczerze, że nie chciało mi się do tej pory czytać instrukcji :oops:

3 godziny temu, Marcinek666c4 napisał:

U mnie na Mi Mix 2 niestety szwankuje gps a dane mobilne działają tylko w niektórych aplikacjach... np. firefox działa, jest internet po mobilnych a moja ulubiona przeglądarka systemowa oraz sklep googla nie widzą internetu ;P

Pewnie jesteś w Orange/Nju?

Coś jest nie tak. Nie działają dźwięki powiadomień. Raz na jakiś czas tylko. O co może chodzić?

Działa komuś Titanium Backup. U mnie nie działa 8.3.0 i 8.2.0, nie uruchamia się. 

U mnie działa cały czas, niezależnie od tego co i gdzie wgrywam, wersja 8.0.0.

• Like 1

U mnie działa tylko TB 8.1.0 żadna nowsza nie chce się uruchomić. 

Edited by Bartos

Taki błąd

java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'java.lang.Object o.eA.get(java.lang.Object)' on a null object reference
    at o.cj.ˊ(Unknown Source:36)
    at o.cj.ˊ(Unknown Source:36)
    at o.კ.ˊ(Unknown Source:117)
    at o.ᓿ.run(Unknown Source:20)