Skocz do zawartości

MIUI 9.1.10


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W ustawieniach nigdy nie było takiej opcji. Możesz edytować build.prop.
Asystent podobno ma działać od dzisiaj.
Po wpisaniu "region" w wyszukiwarce ustawień, dało zmienić się region. Z tego co kojarzę to zostało to kilka miesięcy temu zablokowane przy którymś wydaniu. Chociaż może mylę to z globalem który kiedyś miałem.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie. Mam twrp 3.2.1-0611, 8.8.30 na androidzie 8.1 (ostatnia wersja romu dla tego andka  w miarę dobrze chodzi)  (Dotyczy Mi8).

Czy ten rom jest w miarę w porządku na mi8 ? Czy kontakty sms dzialają, czy działa płatność zbliżeniowa oraz GPS? Czy z tym romem są problemy? Pytam się gdyż wstrzymywałem się z aktualizacją do nowego andka czytając problemy z romem. Zastanawiam się również czy twrp trzeba zaktualizować do instalacji romu? Wiem że będę musiał zrobić wipe.

Z góry dzięki za opinie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi Mix 2 niestety szwankuje gps a dane mobilne działają tylko w niektórych aplikacjach... np. firefox działa, jest internet po mobilnych a moja ulubiona przeglądarka systemowa oraz sklep googla nie widzą internetu ;P

 

Tak, że siedzę na stablu i "właśnie przypomniałem sobie właśnie" ; po dwu letniej przerwie oprócz wipe może trza było przejść na nowy stable i dopiero najnowszy dev ?!

No i powiem szczerze, że nie chciało mi się do tej pory czytać instrukcji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcinek666c4 napisał:

U mnie na Mi Mix 2 niestety szwankuje gps a dane mobilne działają tylko w niektórych aplikacjach... np. firefox działa, jest internet po mobilnych a moja ulubiona przeglądarka systemowa oraz sklep googla nie widzą internetu ;P

Pewnie jesteś w Orange/Nju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd

java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'java.lang.Object o.eA.get(java.lang.Object)' on a null object reference
    at o.cj.ˊ(Unknown Source:36)
    at o.cj.ˊ(Unknown Source:36)
    at o.კ.ˊ(Unknown Source:117)
    at o.ᓿ.run(Unknown Source:20)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...