Skocz do zawartości

MIUI 9.1.10


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Posiadacze Redmi Note 5: czy też czasem zdarza się wam na tej wersji problem z zanikającym kompletnie dźwiękiem? Mi zdarzyło się to z kilka razy od wczoraj, kompletnie od czapy, nie wiem od czego może to zależeć, ale wiem, że wcześniej czegoś takiego nie było. Problem zanika po kilku minutach.

wysłane z RN5 via Tapatalk


Hmmm ja nie zauważyłem u siebie braku dźwięków w zasadzie zawsze mam. Chociaż najczęściej telefon mam w trybie cichym ale tak czy inaczej dźwięk multimediów mam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinj6 napisał:
Hmmm ja nie zauważyłem u siebie braku dźwięków w zasadzie zawsze mam. Chociaż najczęściej telefon mam w trybie cichym ale tak czy inaczej dźwięk multimediów mam.

Nie wiem czy to nie kwestia po prostu niskich temperatur, bo zauważyłem to tylko po wybudzeniu telefonu kiedy leżał np. w łazience przy otwartym oknie albo na dworze na śniegu. Ale chcę się upewnić.

6 godzin temu, MaxPrime napisał:
Jeżeli było, to sorry, ale w przeglądarce mamy krzaki

Było, naprawi się. Tego nie powinno być moim zdaniem, kompletnie bez sensu.
wysłane z RN5 via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Redmi Note 5: czy też czasem zdarza się wam na tej wersji problem z zanikającym kompletnie dźwiękiem? Mi zdarzyło się to z kilka razy od wczoraj, kompletnie od czapy, nie wiem od czego może to zależeć, ale wiem, że wcześniej czegoś takiego nie było. Problem zanika po kilku minutach.

wysłane z RN5 via Tapatalk


U mnie też nie ma problemu z dźwiękami. Wszystko po aktualizacji wydaje się śmigać.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi6 po aktualizacji pogoda wysypywała się tylko przy pierwszym uruchomieniu (później działała bez problemu). Nie wiem co się stało, ale od wczoraj wysypuje pogodę cały czas (nie da się jej w ogóle włączyć bo wywala błąd).

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo duży problem mam z aktualizacją. Pierwsza aktualizacja od ponad roku i skucha. Zainstalowałem nowe TWRP, pobrałem system i zainstalowałem bez problemu. Błędy z apka pogody i wyświetlaniem kontaktów ogarnąłem sobie dzięki podpowiedzi @Orjon, fixy dały radę. Będąc w zasięgu WiFi w domu ustawiłem motyw i zostawiłem telefon do rana. W pracy chciałem wejść na stronę trojmiasto.pl przez dane mobilne, ale wyświetlilo komunikat 

"

Ta witryna jest nieosiągalna

Strona https://m.trojmiasto.pl/ jest nieosiągalna.

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 
 
 

Okazuje się, że większość stron nie wchodzi i pokazuje ww. błąd (Google , MiuiPL i forum, PurePC.pl działają), tidal, sklep play, motywy wyświetla błąd sieci. Mam abonament w nju, apny wyglądają normalnie, usunąłem dane przeglądarki (na chrome i na systemowej to samo pokazuje). Mmsy przychodzą. Telefon restartowalem. Skończyły mi się pomysły, a nic ciekawego nie wygooglowalem. 

 

Może mi ktoś pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po kilkuletniej przerwie!

 

Jak myślicie czy instalacja najnowszego deva pójdzie bez problemów na Mi Mix 2 8gb?

Obecnie mam TWRP 3.2.1.0 i stable 8.5.7.0 na andku 7.1

Oczywiście mam zamiar zaktualizować najpierw TWRP do 3.2.3.0 i dopiero install rom.

 

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak na razie hula, ekran podzielony działa, płatności nfc muszę jeszcze przećwiczyć.

Zrobiłem wipe przed postawieniem nowego twrp i jeszcze raz przed systemem.

Problem miałem straszny z autoryzacja i zalogowaniem się do googla i chmury (zmiana numeru tel.) - wujek Gogiel zna teraz mój nowy nr ;p

Dopiero na PC sobie poradziłem, poza tym ok.

 

Tak, że nie ma się co bać,

Nowe MIUI warto wgrać

 

Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dłuższego czasu potrzebuję użyć xposed - czy to na tej wersji czy już od kilku wydań jest coś nie tak? Działa wam? Po zainstalowaniu installera apk pobieram framework jako moduł magiska i po reboocie za każdym razem telefon wisi na logo mi i 3 kropeczki na dole. Próbowałem też poza magiskiem i tak samo to wygląda. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku wydań nie da się zmienić regionu w MIUI Polska. Czy jest on na sztywno ustawiony na Polskę lub Chiny? Pytam bo zastanawiam się czy ustawiony region nie ma wpływu na np. dostępność asystenta google?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...