Skocz do zawartości

Submarka Redmi - jutro premiera


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

O "gwarancji" z allianz krążą już historie ;-)

Czym jest ali wiem doskonale.... 

Tylko nie rozumiem fenomenu tego, szczególnie jeżeli idzie o zakup przedpremierowy np... Tego nie rozumiem... 

Wejdz sobie na takie jedno forum na T o telefonach z chin i zobacz jaki marketing i PR robi tam Polak, ktory podaje sie za ramie Goldawaya (przypominam ze to byl pierwszy chinczyk ktory ogarnal wysylki bez vat) i moderuje ten dzial. 
Doloz do tego wszelkiego typu, grupy na FB gdzie za byle reflinka + mizerny kupon ludzie by sie dali pokroic.
No i podatek od nowosci jest zazwyczaj na ali mniejszy niz na GB/BG, bo konkurencja wieksza. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Redmi: dzisiaj Xiaomi ogłosiło oficjalnie Redmi Go - budżetowca z, jak sama nazwa wskazuje, Androidem Go. Pewien niemiecki sklep udostępnił rendery i wedle plotek będzie ten telefon w lutym w Europie w cenie około 80 euro. https://www.androidcentral.com/xiaomis-first-android-go-phone-90-redmi-go?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+androidcentral+(Android+Central)

Czy 15 lutego pojawi się Redmi X? https://www.tablety.pl/android/2019-01-28/redmi-x-tani-smartfon-xiaomi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na to liczą. Sam nie używam ale "bym chciał żeby było gdyby mi się zachciało używać". Lepiej mieć niż nie mieć. A jak wsadza w końcu to NFC to wydaje mi się że jeszcze mocniej umocnią pozycję na Europę, i może sami do tego dorastają. A submarka redmi daje im ku temu idealną okazję. Tak, że teges, wszyscy czekamy na PRO i pokładamy w nim nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Go wygląda jak Redmi 5A.

A w sumie to niech robią ile wlezie modeli. Może skleją Redmi Note 7 Pro z jakimś najnowszym Snapem 4xx i większą baterią.
Na cóż większa bateria. Ta jest bardziej niż satysfakcjonująca. Potrzeba nam NFC

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz "nam"... Zaraz "nam"... 

Piszcie Kolego za siebie... 

:mrgreen:

 

 

Jak dla mnie na razie lata mi i powiewa czy ma, czy nie ma... Płatności jak chcę robić smarkfonem, to robię blikiem. W domu sterowanie wszystkim albo po bt, albo po wiufiu... Dlatego nie rozumiem podniety... I tak mam jeszcze gdzieś ogryzka z tym szajsem, na dniach przyjdzie drugi... I nie, nie używam tego badziewia... 

 

 

Edyta: o nfc nic nie wiadomo na razie: http://m.benchmark.pl/aktualnosci/redmi-note-7-pro-moze-byc-ciekawszy-niz-przypuszczano.html

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JamCiTo napisał:

Jak dla mnie na razie lata mi i powiewa czy ma, czy nie ma...

Może dożyjemy czasów, gdy telefony będzie się kupować "komponując" w zamówieniu, co ma mieć, a co nie, tak jak dziś pizzę z "własnymi" składnikami. Idealny dla mnie telefon nie musiałby mieć ani NFC, ani BT, ani nawet zbyt dużej baterii. Zaoszczędzone środki bym przesunął w kierunku jak najlepszego aparatu i ekranu. I niezawodnego GPS-.a

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, latet napisał:

Może dożyjemy czasów, gdy telefony będzie się kupować "komponując" w zamówieniu, co ma mieć, a co nie, tak jak dziś pizzę z "własnymi" składnikami. Idealny dla mnie telefon nie musiałby mieć ani NFC, ani BT, ani nawet zbyt dużej baterii. Zaoszczędzone środki bym przesunął w kierunku jak najlepszego aparatu i ekranu. I niezawodnego GPS-.a

Przecież to się nie opłaca, chyba nie myślisz że producentowi zależy na tym żeby klient mógł kupić idealny telefon? :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JamCiTo napisał:

Zaraz "nam"... Zaraz "nam"... 

Piszcie Kolego za siebie... 

:mrgreen:

Umyślnie napisałem "nam", bo gdzie nie spojrzę w komentarze to lament o NFC taki, jakby każdy o tym marzył. Podejrzewam jednak, że 99% osób narzekających nie kupi nic od Xiaomi choćby im dopłacali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali do bazy zdjęcia z RN7:

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=9513&idPhone2=8768&idPhone3=9219

a także próbki video:

https://www.youtube.com/channel/UCVb8Ww9JWBxGyePnKPX7fjA/videos

Niestety nagrali tylko 1080p. Widać tam jednak dwa problemy w trybie 60 fps: niedziałający EIS i lekko oszukaną rozdzielczość (nie jest to pełne 1080p, a jakaś nieco gorsza rozdzielczość interpolowana w górę).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie urzędu certyfikacji 3C pojawił się model M1901F7BE - ładowarka do niego wspiera 5V - 3A, 9V - 2A i 12V - 1,5A (Quick Charge więc wspierany). Prawdopodobnie jest to Redmi Note 7 Pro (ale pewności jeszcze brak)

photo_2019-02-15_18-35-20.jpg

edit: Info potwierdzone przez twórcę narzędzia Xiaomi Firmware Updater. Codename Redmi Note 7 Pro - violet.

Edytowane przez Orjon
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O recenzji Majstra, to co chwilę piszą trolle w komentarzach, jakie to złe badziewie. :D Oglądałem krótko po pojawieniu się na YT, było 1000 wyświetleń i rzeczywiście pojechał po RN7 dosyć mocno, wydaje mi się, że trochę za mocno. Różnic pomiędzy RN5, a 7 jest sporo i właścicielom piątki rzeczywiście może się nie opłacać zmiana modelu na nowszy, chociażby dlatego, że to budżetowiec, więc większość nie kupuje go by mieć najnowszy model, tylko racjonalnie, żeby używać go przez dłuższy czas. Siódemka też nie jest jeszcze dostępna w Polsce i nie ma oficjalnych cen, które za kilka miesięcy i tak spadną. 

Co do wersji Pro, podobno miała być jakoś teraz premiera? Póki co widzę tylko przecieki, że ma Snapdragona 675 i 6GB RAM oraz aparat od Sony, ale tyle to wiadomo od premiery RN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O recenzji Majstra, to co chwilę piszą trolle w komentarzach, jakie to złe badziewie.  Oglądałem krótko po pojawieniu się na YT, było 1000 wyświetleń i rzeczywiście pojechał po RN7 dosyć mocno, wydaje mi się, że trochę za mocno. Różnic pomiędzy RN5, a 7 jest sporo i właścicielom piątki rzeczywiście może się nie opłacać zmiana modelu na nowszy, chociażby dlatego, że to budżetowiec, więc większość nie kupuje go by mieć najnowszy model, tylko racjonalnie, żeby używać go przez dłuższy czas. Siódemka też nie jest jeszcze dostępna w Polsce i nie ma oficjalnych cen, które za kilka miesięcy i tak spadną. 
Co do wersji Pro, podobno miała być jakoś teraz premiera? Póki co widzę tylko przecieki, że ma Snapdragona 675 i 6GB RAM oraz aparat od Sony, ale tyle to wiadomo od premiery RN7.
Ponoć 28 luty premiera w Indiach, także już niebawem dowiemy się wszystkiego. Póki co, po początkowym "napaleniu", nie widzę potrzeby przesiadać się z RN5.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, frrancuz napisał:

Ja również. Najpierw napalony, teraz trochę ostygłem. Trzeba jeszcze rok poczekać to rn8p będzie bez dziur w ekranie i wtedy się wymieni RN5p za bardzo się im udał

Tutaj nie chodzi o to, że im się "za bardzo udał". Zwyczajnie nie czułbym przeskoku z RN5p na RN7 - co innego wersja Pro, jeśli będzie tak dobra jak przecieki mówią. Dziury i wcięcia mi akurat nie przeszkadzają, więc to dla mnie żaden argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Redmi Note 3 to już warto się przesiąść, oczywiście jak ktoś ma taką potrzebę. ;) Sam się zastanawiam czy warto zmieniać z RN4X i chyba jednak na razie nie warto, bo w dalszej sprzedaży dostanę ile? Może z 3 stówki? A w sumie działa dobrze, bateria wciąż trzyma spokojnie dwa dni, głośnik i mikrofon też.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wprowadzą to we flagowcach, uzyskanie certyfikatu IP jest holendarnie drogie i wątpię żeby to w budżetowcach wprowadzili. 

Mnie ciekawią natomiast rozbieżności w specyfikacjach na rynek Indyjski i póki co Chiński. Co jakiś czas na różnych portalach zaczynają się pojawiać informacje, że telefony na rynek Indyjski nie będą miały matrycy GM1 a więc rzekomych interpolowanych 48Mpix a procesor jaki ma być uzyty to SD 636. 

Nie wiem tylko na ile te informacje są wiarygodne. Zauważyłem że niektórzy szczególnie krajowi "redaktorzy" mieszają specyfikacje RN7 z RN7 Pro więc może i to jest czyimś błędem.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale GM1 to nie jest interpolowane 48 mega... To jest interpolowane 12 z 48... I to jest zrobione już przez Szajsunga... Pro ma mieć też 48 mega tylko na Sonym 586... Dlatego mogą różne info być... Bo na jeden rynek Pro, na inny Ultra, hiper, extreme i RN7... ;-) a wsio jeden pies... Ale skośnooki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...