Jump to content

Brak internetu mobilnego


downtown69
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie. Po aktualizacji do najnowszej wersji MIUI zaczął mi się problem z ładowaniem większości stron, typu allegro czy wp, Google i FB działa bezproblemowo a chcąc wejść przykładowo na allegro wyskakuje że stroną jest nieosiągalna.... Dzwoniłem do Orange, stwierdzili że problemu nie widzą i faktycznie po przełożeniu karty do innego telefonu wszystko działa. Ustawienia internetu próbowałem w każdej możliwej konfiguracji, ustawienia ręczne, duze, małe litery etc... Liton. Możliwe jest żeby aktualizacja skopała ustawienia? ( Na wersji z listopada wszystko śmiga jak powinno)

Link to comment
Share on other sites

Musisz dodać nowy APN

karta sim i sieć mobilna, następnie na górze strony w "KARTA SIM" kliknij w Orange, potem punkty dostępu i na dole "Nowy APN"

Ustaw tylko to, co poniżej.

Nazwa: Orange Internet
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
Typ uwierzytelniania: PAP lub CHAP
Typ APN: default,supl
Protokół APN: IPv4
Protokół APN roaming: IPv4

Link to comment
Share on other sites

Hej, wprowadziłem ręcznie ustawienia, ustawiłem je jako domyślne i ciągle Lipton niestety. Jedyne co pomaga to downgrade do wersji z listopada... Zabawne jest to że karta której używam do internetu ( plush) po włożeniu do tela działa normalnie. Jedynie z Orange mam problem... Niby nic ale jednak mój główny nr jest w tej sieci.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...