Skocz do zawartości

Brak internetu mobilnego


downtown69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Po aktualizacji do najnowszej wersji MIUI zaczął mi się problem z ładowaniem większości stron, typu allegro czy wp, Google i FB działa bezproblemowo a chcąc wejść przykładowo na allegro wyskakuje że stroną jest nieosiągalna.... Dzwoniłem do Orange, stwierdzili że problemu nie widzą i faktycznie po przełożeniu karty do innego telefonu wszystko działa. Ustawienia internetu próbowałem w każdej możliwej konfiguracji, ustawienia ręczne, duze, małe litery etc... Liton. Możliwe jest żeby aktualizacja skopała ustawienia? ( Na wersji z listopada wszystko śmiga jak powinno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dodać nowy APN

karta sim i sieć mobilna, następnie na górze strony w "KARTA SIM" kliknij w Orange, potem punkty dostępu i na dole "Nowy APN"

Ustaw tylko to, co poniżej.

Nazwa: Orange Internet
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
Typ uwierzytelniania: PAP lub CHAP
Typ APN: default,supl
Protokół APN: IPv4
Protokół APN roaming: IPv4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wprowadziłem ręcznie ustawienia, ustawiłem je jako domyślne i ciągle Lipton niestety. Jedyne co pomaga to downgrade do wersji z listopada... Zabawne jest to że karta której używam do internetu ( plush) po włożeniu do tela działa normalnie. Jedynie z Orange mam problem... Niby nic ale jednak mój główny nr jest w tej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...