Skocz do zawartości

Duże lagi po instalacji MIUIPolska


skrzacik0

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Na wstępnie powiem, że nie jestem ekspertem, ale mam już kilka instalacji MIUIPolska na różnych telefonach za sobą, jednakże ta była stosunkowo ciężka... Nie zakładam, abym zrobił coś źle podczas instalacji TWRP, ale dla pewności:

Zainstalowałem TWRP z tego linku (https://forum.xda-developers.com/redmi-note-6-pro/development/unoficialtwrp-redmi-note-6-pro-t3863679), podczas próby zrobienia "Wipe Data", wyskoczył mi jakiś błąd (mniej więcej to co ludzie opisywali w tym wątku), nie wiedziałem jak zrobić flasha z ZIP'a ale w opcjach TWRP znalazłem, DM-Verify, więc zrobiłem to w ten sposób, a następnie "Wipe Data".

Udało mi się po tym bez problemu zainstalować MIUIPolska 8.12.27 z 28/12/2018, jednak zauważyłem MASAKRYCZNIE lagi i spowolnienie telefonu. Mam wrażenie jakbym obsługiwał mój stary Redmi Note 4x...

Jest to spowodowane obecną wersją softu? Będzie jakaś poprawa? Ktoś się z czymś takim też spotkał? Różnica jest naprawdę zaskakująco duża, a jeśli jest to tylko chwilowy problem to wole przeczekać, aniżeli wracać do wersji Stabilnej/Oficjalnej/Globalnej czymkolwiek to się różni (o ile w ogóle to mi coś by pomogło).

Zakładam, że to raczej wina softu aniżeli TWRP prawda?

 

Z góry wielkie dzięki! 

Edytowane przez skrzacik0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Podłączę się do tematu...

Telefon odblokowany
Wgrane 'twrp tulip moded'
Wgrany 'Magisk-v18.0'
oraz system 'xiaomi.eu_multi_HMNote6Pro_9.1.10_v10-8.1'

Format Data, Format wszystkiego. 
Czysta instalacja...

 

Telefon naprawdę ma straszne lagi :-/ 

Edytowane przez KLIFord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...