Jump to content

Google Play nie można dodać karty debetowej

trumanshow
 Share

Recommended Posts

Witam  wszystkich  chciałem opisać  taki problem 

Posiadamy  z żoną telefony Redmi Note  4X  oboje .U niej występuje problem  z płatnościami  w  Google Play  czyli nie można dodać karty  debetowej do konta  .W banku opcja odblokowana  płatnościami  w internecie  ,my.paysafecard, ani karty podarunkowej absolutnie nic nie idzie   dodać  wyskakuje napis "transakcja  odrzucona nieprawidłowa forma  płatnośći  OR-CCSEM-O5.

W sklepiku  Google Play  w ustawieniach  jest napisane że "Urządzenie nie jest  certyfikowane  .zrobiłem  takie coś 

https://pl.beogradionica.com/how-to-fix-device-is-not-certified-by-google-error-on-android237

ale nic to nie dało nadal jest bez certyfikatu   wszystko w sklepiku działa 

Wszystkie dane karty wpisane prawidłowo zaznaczam 

Ona posiada Miui 9.3 xiaomi.eu 8.2.1  bootloader odblokowany  , recovery  zainstalowane , nie   ma roota .Chciałem  dodać  kartę swojego banku  do jej konta i niestety   nie da rady   transakcja odrzucona. Ale  jej kartę  na swoim telefonie  na moim koncie w Google Play  dodać mogę tak samo  ,my.paysafecard. Ja posiadam Miui 10.3.xiaomi.eu 9.1.3 wczoraj aktualizowałem. Pomyślałem  skoro moje urządzenie jest certyfikowane  założę drugi profil  na moim telefonie i dodam,  nic bardziej  mylnego  po dodaniu profilu przełożeniu karty SIM i zalogowaniu w google play  na jej konto znowu nie można dodać płatności kartą  debetową  ,my.paysafecard.

Jak to  jest że że  jej  konto  Google play nie przyjmuje  żadnej płatnośći obojętne na jaki  telefonie  a ja mogę dodać wszystko 

Reasumując:   Mój  telefon - konto google play dodawanie płatnośći   kartą banku swoją czy żony  można dodać 

telefon żony - konto Google Play nie można dodać  żadnej płatnośći po -przełożeniu karty  do mojego fona  w drugi profil też nic nie  można dodać   co jest grane.

Prosze zrozumieć  wyczerpałem wszystkie możliwośći i opcje a zakupić nic nie można w sklepiku, czy ma  ktoś jakieś  wytłumaczenie co  to może być  lub co blokuje konto z płatnośćiami ?