Skocz do zawartości

Google Play nie można dodać karty debetowej


trumanshow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  wszystkich  chciałem opisać  taki problem 

Posiadamy  z żoną telefony Redmi Note  4X  oboje .U niej występuje problem  z płatnościami  w  Google Play  czyli nie można dodać karty  debetowej do konta  .W banku opcja odblokowana  płatnościami  w internecie  ,my.paysafecard, ani karty podarunkowej absolutnie nic nie idzie   dodać  wyskakuje napis "transakcja  odrzucona nieprawidłowa forma  płatnośći  OR-CCSEM-O5.

W sklepiku  Google Play  w ustawieniach  jest napisane że "Urządzenie nie jest  certyfikowane  .zrobiłem  takie coś 

https://pl.beogradionica.com/how-to-fix-device-is-not-certified-by-google-error-on-android237

ale nic to nie dało nadal jest bez certyfikatu   wszystko w sklepiku działa 

Wszystkie dane karty wpisane prawidłowo zaznaczam 

 Ona posiada Miui 9.3 xiaomi.eu 8.2.1  bootloader odblokowany  , recovery  zainstalowane , nie   ma roota .Chciałem  dodać  kartę swojego banku  do jej konta i niestety   nie da rady   transakcja odrzucona. Ale  jej kartę  na swoim telefonie  na moim koncie w Google Play  dodać mogę tak samo  ,my.paysafecard. Ja posiadam Miui 10.3.xiaomi.eu 9.1.3 wczoraj aktualizowałem. Pomyślałem  skoro moje urządzenie jest certyfikowane  założę drugi profil  na moim telefonie i dodam,  nic bardziej  mylnego  po dodaniu profilu przełożeniu karty SIM i zalogowaniu w google play  na jej konto znowu nie można dodać płatności kartą  debetową  ,my.paysafecard.

Jak to  jest że że  jej  konto  Google play nie przyjmuje  żadnej płatnośći obojętne na jaki  telefonie  a ja mogę dodać wszystko 

Reasumując:   Mój  telefon - konto google play dodawanie płatnośći   kartą banku swoją czy żony  można dodać 

telefon żony - konto Google Play nie można dodać  żadnej płatnośći po -przełożeniu karty  do mojego fona  w drugi profil też nic nie  można dodać   co jest grane.

Prosze zrozumieć  wyczerpałem wszystkie możliwośći i opcje a zakupić nic nie można w sklepiku, czy ma  ktoś jakieś  wytłumaczenie co  to może być  lub co blokuje konto z płatnośćiami ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...