deha77

Problem - brak możliwości dzwonienia i neta na slocie 1

Recommended Posts

Witam,

wszystko zaczęło się od tego jak chciałem włączyć hotspot i pojawił się "błąd" no i zrobiłem restart telefonu. Po restarcie telefonu okazało się, że nie mam połączenia z Orange na sim1 . Wyświetla się szary znaczek zasięgu z małym x. Karte sim wykrywa bo muszę podać PIN. Przełożyłem do 2 slotu i wszystko działa jest 4G i dzwonienie. Przełożyłem do 1 z powrotem, zrobiłem full wipe... nic nie pomogło. Po kombinacji w opcjach okazało się że jak wybiorę automatyczny 3G zamiast autmatyczny LTE wraca możliwość dzwonienia ale połączenia z netem brak pomimo widocznego znaczka 3G. Nie wiem jak to naprawić, czy to wina sprzętu czy softu?

Wracając do sim2 hotspot dalej ma "błąd". Tutaj znowu pomaga jak wyłączy sie dane komórkowe włączy hotspot i na to włącze dane komórkowe to wszystko działa. Ot takie dziwadła! Ktoś coś może pomoże? :D

 

PS. miui 10.3 by xiaomi.eu 9.1.3

Edited by deha77
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten sam problem, dodam że udostępnianie internetu poprzez kabel usb również nie działa. W MIUI8 problem nie występował.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno proces media.extractor zaczał doić baterie i zrobiłem znowu wipe. SIM1 teraz działa ... xD. W między czasie instalowałem wszystkie aktualizacje MIUI może któraś coś naprawiła.

PS. Hotspot dalej "błąd"

Edited by deha77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now