Skocz do zawartości

MIUI 9.1.3


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda że powrócono do starego wyświetlania czterech ikon skrótów po rozwinięciu na pasku powiadomień z 5cioma było jakoś lepiej
Jest jakaś opcja aby można było to zmienić że jak się rozwinie to jest po pięć ikon w rzędzie


Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29619]Orjon[/mention] Orientujesz się może, czy ten DTTS jest dodany przez osoby stojące za xiaomi.eu, czy pojawiło się to w globalu / china? Jeśli opcja druga, to w obu czy tylko china?
Przecież można ustawić gesty np długie przytrzymanie wstecz żeby uśpić. Nie potrzeba wtedy specjalnego dwukrotnego kliknięcia.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Nie podoba mi się że telefon wymaga aktualizacji i bez przerwy wyświetla mi powiadomienie na pasku stanu. Nie chce robić tej aktualizacji.

Kiedyś wystarczyło kilka razy wejść na stronę aktualizacji i znikało, a teraz nadal ta strzałka niebieska jest na pasku.

Co zrobić żeby to znikało (nie aktualizując systemu)?

Słyszałam że można wejść w dodatkowe ustawienia->autoryzacja i unieważnienie -> wyłączyć aktualizacje, wówczas pojawia się ostrzeżenie i nie wiem co się stanie jak się na to zdecyduje. Może ktoś wie co zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Voltron napisał:

Przecież można ustawić gesty np długie przytrzymanie wstecz żeby uśpić. Nie potrzeba wtedy specjalnego dwukrotnego kliknięcia.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Taaa, zwłaszcza podczas obsługi gestami :) Nie bądź do przodu, nie o to pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jeden problem na MI8 po wprowadzeniu poprawek do AOD. Mianowicie AOD wyłącza się / nie jest aktywne w losowych momentach. Oczywiście funkcję mam włączoną, harmonogram nie jest aktywny (aktywność AOD zawsze). Telefon leży w ciągu dnia - AOD raz włączone, raz wyłączone. Budzę się w nocy i patrzę na godzinę - AOD wyłączone. Oprócz aktualizacji do tej wersji i zmiany zegara z poziomego na pionowy nic więcej nie robiłem, żadnego oszczędzania energii, żadnego harmonogramu aktywności. Wie ktoś czy to jakiś znany błąd albo ma podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, muszę zweryfikować swoją opinię na temat tego, o czym pisał @Bartos.

Co pewien czas na pasku powiadomień pojawia się komunikat "Aplikacja Motywy została uruchomiona", mimo ze nie została fizycznie uruchomiona. I nie daje się tego powiadomienia usunąć. Można jedynie uruchomić aplikację Motywy i ją zamknąć, wówczas powiadomienie znika albo zrestartować telefon. @Orjon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...