Skocz do zawartości

MIUI 9.1.3


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Orjon mam pytanie do Ciebie bo tak jak ja jesteś użytkownikiem RN5. Czy u Ciebie reż nie działają czasem gesty? Np chce wyjść z smsa i przejezdzam palcem od dołu do gory i nic sie nie dzieję dopiero jak stukne palcem 2x ekran to gesty działają i tak bardzo często się dzieje. Nie wiem czy to bug systemu bo mam tak już od kilku wydań czy po prostu u mnie coś jest nie tak..

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Problem musi być u ciebie, bo nie mam w żadnej aplikacji takiego problemu.

wysłane z RN5 via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na redmi 4a ROM działa bardzo dobrze. Nic się nie tnie i na pierwszy rzut oka nie ma żadnych błędów. Bardzo, ale to bardzie cieszy mnie opcja blokowania telefonu podwójnym stuknięciem w ekran. Dziękuję ślicznie za jej dodanie. 

Po jakimś czasie napiszę jak działa bateria, gdyż na poprzednim romie było rewelacyjnie jest o nią chodzi, teraz - zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, acocieto napisał:

Czy jest to może 8.11.22?

Chyba tak.

Wszystkie modele o których wspomniałem wcześniej (brak wsparcia) prawdopodobnie dostaną aktualizacje - problem dotyczy w przypadku Redmi Note 4 i MI MAX odblokowania twarzą (nasz mod dla Andka 7), ekipa pracuje nad rozwiązaniem problemu.

ROMy dla Redmi Pro i Redmi Note 4 MTK gdzie był problem z dźwiękiem będą zreuploadowane w ciągu kilku najbliższych godzin, problem został rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mates21 napisał:

@Orjon Czyli ogarneliscie co bylo nie tak z romami dla 7 i beda nadal m.in. dla RN4X?

Nie mam dostępu do patchy i poprawek EU, więc na 100% ci nie powiem... musisz patrzeć na sourceforge czy będzie upload. 

Dla wszystkich którzy chcą wrócić do działającej apki SMS (bez wczytywania nazw kontaktów), paczka ode mnie z wyciągniętą apką z 8.11.22 z Mi Mixa 2. Sprawdzone na kilku telefonach przez kilku userów, powinno działać.. https://drive.google.com/open?id=17EXVado49QSgRd07RllTtjhyunbFcJ1L

 

mrosi:// Żeby nie było kolejnych pytań, paczkę instalujemy jak ROM, przez TWRP.

 

30 minut temu, milenium17 napisał:

Czy będzie aktualizacja dla Mi 8EE?

Jeśli nie ma to znaczy że China nie wydało prawdopodobnie ROMu dla tego modelu, w tym tygodniu update jest w całości niepubliczny więc linków publicznych do 9.1.3 nigdzie na chińskich forach nie znajdziesz. Może wydadzą, nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny wpis typu "czy będzie ROM dla..." w tym i kolejnych wątkach cotygodniowych, zostanie nagrodzony 10-godzinnym banem.

Połowa postów w wątku, zamiast wymiany informacji, to pytania jak osioł ze Shreka - "Daleko jeszcze...?". Przeczytałby jeden z drugim pierwszy post, gdzie wyraźnie jest napisane:

Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„.

Nie będzie więcej ostrzeżeń, tylko posypią się warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tą aktualizacje SMS tak jak zwykłą aktualizację i pod koniec aktualizacji wywaliło jakiś błąd - i po restarcie telefonu nie działa już całkowicie aplikacja od SMS (zmieniła sama sobie nazwę na "Zdjęcia" do tego). Jak mogę to naprawić, albo przywrócić tak jak było? Aby to jakoś działało?

 

Mam MiMix2S

Screenshot_2019-01-04-20-55-38-900_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, byCZUS napisał:

Zainstalowałem tą aktualizacje SMS tak jak zwykłą aktualizację i pod koniec aktualizacji wywaliło jakiś błąd - i po restarcie telefonu nie działa już całkowicie aplikacja od SMS (zmieniła sama sobie nazwę na "Zdjęcia" do tego). Jak mogę to naprawić, albo przywrócić tak jak było? Aby to jakoś działało?

 

Mam MiMix2S

 

Mam to samo identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Nie mam dostępu do patchy i poprawek EU, więc na 100% ci nie powiem... musisz patrzeć na sourceforge czy będzie upload. 

Dla wszystkich którzy chcą wrócić do działającej apki SMS (bez wczytywania nazw kontaktów), paczka ode mnie z wyciągniętą apką z 8.11.22 z Mi Mixa 2. Sprawdzone na kilku telefonach przez kilku userów, powinno działać.. https://drive.google.com/open?id=17EXVado49QSgRd07RllTtjhyunbFcJ1L

 

mrosi:// Żeby nie było kolejnych pytań, paczkę instalujemy jak ROM, przez TWRP.

 

Jeśli nie ma to znaczy że China nie wydało prawdopodobnie ROMu dla tego modelu, w tym tygodniu update jest w całości niepubliczny więc linków publicznych do 9.1.3 nigdzie na chińskich forach nie znajdziesz. Może wydadzą, nie wiadomo.

Dzięki za info. Sprawdziłem na eu i właśnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acocieto napisał:

nie wiem jak po co dlaczego ale autoobracanie ma problem. Problem pojawił się na motywach niestandardowych, ale teraz też na motywach stockowych. full wipe i rest pomaga ale to doraźnie.

Ja zdecydowałem się na pełny reset telefonu. Teraz wszystko gra, oczywiście poza SMSami. Jadę na poprzednim ROMie i jak na razie nie zamierzam zmieniać. Strach pomyśleć co zostanie spieprzone w kolejnym wydaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartos napisał:

Mała niedogodność na mi max 3. Na pasku w powiadomieniach uruchamia się aplikacja motywy. Nie da się jej zamknąć przez przeciągnięcie. Dopiero trzeba wejść w jej właściwości i wymusić zamknięcie. 

Wystarczy w ostatnio otwartych wyrzucić tę aplikację, a sama zniknie z paska powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...