barfor

Zgubiony jeden dzień odczytu, podczas ładowania.

Recommended Posts

Witam serdecznie, bardzo pracowałem przez ostatni rok aby codziennie wykonać zaplanowaną ilość kroków. Passa trwała 347 dni. 26-12-2018 roku nie zgrałem danych do mi fit  przed podłączeniem ładowania opaski. Efekt - brak odczyty z jednego dnia. Passa została przerwana. Dalsze odczyty OK. Czy można jakość uzupełnić te dane ?? Oczywiście 26 grudnia kroki były wykonane. Czy istnieje możliwość uzupełnienia danych w statystyce ? 

Edited by barfor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem , z przykrością muszę przyznać, że mi się nie udało zgrać danych jeśli został już podłączony do ładowarki, czytałem czytałem ale nic konkretnego na ten temat ni znalazłem, ale może ktoś się jeszcze odezwie i pomożesigma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.04.2019 o 12:43, Rafix napisał:

Czy coś zmieniło się w tym temacie?

Nie, nadal nic nie zmieniło się się w tym temacie. Po prostu trzeba pilnować aby zsynchronizować dane przed ładowanie, inaczej będą stracone. Od ostatniego czasu pilnuje tego bardzo, jak już mi brzęczy, że trzeba podładować, to łącze synchronizacje i dopiero wtedy przystępuje do ładowania. Wychodzi na to, że po prostu po podłączeniu do ładowarki resetuje dane z bieżącego dnia bezpowrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now