Skocz do zawartości

Ekran blokady z cytatem


tilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym, żeby na ekranie blokady wyświetlał mi się cytat - nie jakiś dowolny, tylko ustawiony przeze mnie... Z możliwością łatwej zmiany go. I w sumie dowolnie w jaki sposób to będzie - czy przez jakąś aplikację, która ten cytat będzie wyświetlała, czy przez zainstalowanie jakiegoś lock screena, który będzie miał taką funkcję... Czy jeszcze jakoś inaczej - nie wiem jak... Na pewno nie chciałabym się bawić w ustawianie tapety i edytowanie jej za każdym razem, żeby zmienić cytat... Jakąś prostszą opcję bym wolała :)

Jak by ktoś miał jakieś pomysły jak to zrobić to będę bardzo wdzięczna... próbowałam trochę szukać po aplikacjach różnych, ale na razie nie udało mi się nic takiego znaleźć... a wydaje mi się, że jest to tak absurdalnie proste, że musi coś takiego istnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) jaki motyw pozwala na dodanie tekstu? Bo przy "domyślnym" się nie da... Kilka innych sprawdziłam i to samo...

A co do aktualizacji MIUI... Pomyślę ;) ale boję się, żeby czegoś nie zepsuć... A na redmi 3 nie ma oficjalnych aktualizacji juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...