Jump to content

MIUI 8.12.27

Recommended Posts

Hej,

Nie bijcie, jeśli to nieprawidłowy dział, ale po przesiadce z MIUI 9 na MIUI 10 (8.12.27) mam problem z dalszymi aktualizacjami (obecnie na 9.1.3). Po przejściu do TWRP nie mam dostępu do katalogu /data, a log pokazuje to co na screenie, tj. "Could not mount /data and unable to find crypto footer.". Widziałem kilka tematów z tym problemem, sugerowane rozwiązanie to 'format data', jednak nawet po zrobieniu tego, nadal dostaje ten sam komunikat. Ktoś może miał podobną sytuację i ją rozwiązał?

2dff3cd0-d2a1-4cd9-b9f4-b887acbff7f8.jpg

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupa straszna się dzieje, nic nie poprawiają a coraz więcej błędów się pojawia.  Tylko niech tutaj psychofani nie wyjeżdżają mi ze swoją nieśmiertelną mantrą, że jak się nie podoba to bla, bla, G

Mnogość modeli telefonów wydawanych przez Xiaomi od dłuższego czasu mści się na marce w postaci niedopracowanych ROMów.

Widzę że Pan to roszczeniowy bardzo. Mimo tego że słyszysz dzwony to niestety nie wiesz w którym kościele. Ja osobiście bardzo doceniam Acida ( miałem okazję poznać) i resztę w tworzeniu tej społeczno

Posted Images

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...