Sign in to follow this  
sewercio661

Problem z wifi po aktualizacji do android 9

Recommended Posts

Witajcie mam problem z wifi po aktualizacji do androida 9 pie (xiaomi mi a2 lite) a mianowicie siła wifi jest słabsza niż na innych urządzeniach podłączonych do routera. Próbowałem na dwóch routerach i nie jest to problem z routerem. Jeden 1mbps drugi 10mbps. Na pierwszym nie działa praktycznie wcale ale na innym telefonie jako tako chodzi. Na drugim routerze działa już lepiej a powinien bardzo dobrze. Coś jakby ograniczało moc wifi po tej aktualizacji. może coś w ustawieniach? Pomocy!

Wesołyc świąt wszystkim 

Też mam problemy z WiFi i nic nie wymyśliłem. Niektórym na prędkości pomaga wyłączenie lokalizacji (no ale to żadne rozwiązanie). W moim przypadku niektórych stron/appek w ogóle nie wczytuje na WiFi. Niektóre chodzą, jakbym miał ping 100000ms. Na oreo wszystko chodziło, jak złoto.

Zgłosić problem na https://en.miui.com/forum-205-1.html i czekać na fixa. Niedługo powinna wyjść aktualizacja v10.0.2.0. 

Edited by meccaryn

U mnie 10.0.2.0 chodzi nawet gorzej, niż poprzednik. Nic się nie poprawiło w temacie WLAN, a teraz przy jednoczesnym strumieniowaniu audio przez BT i korzystaniu z WiFI dzieją się cyrki z obiema technologiami. Rwanie audio + ciągle rozłączanie WiFi.