Jump to content

redmi 4x bardzo spowolnił (od września)

Recommended Posts

Witajcie,

jestem nowy na forum ale dzisiaj już nie wytrzymałem na to co się dzieje z moim bardzo wcześniej wychwalanym redmi.

Telefon mam od września 2017 i przez około rok było super, świetnie, extra. Niestety po kolejnej aktualizacji (około września) zauważyłem pierwsze objawy zacięć. Bodajże po kolejnej aktualizacji telefon już zmienił się nie do poznania.

Co ciekawe w tym samym czasie co mój telefon kupiła moja żona, taki sam oczywiście:). No i niestety w tym przypadku problem identyczny.

Mam wrażenie że to jest problem z nową aktualizacją która zamiast poprawić zepsuła ten model.

Czy ktoś ma podobny problem??

ps. przyszła mi na myśl nawet "teoria spiskowa" o której czytałem u innego producenta który celowo wprowadzał w oprogramowaniu kody które spowalniały system o połowę i tym samym zmuszali klientów do zakupów nowych oczywiście (przez jakiś czas) szybszych telefonów

Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Mam podobne wrażenie. Pod 8 i 9 telefon śmigał jak petarda żadnych zwiech zacięć. Po zainstalowaniu 10 widać że nie jest już tak szybki i z tym pulpitem też zauważyłem że częściej przeładowuje. Global stable

Edited by viader80

Doprecyzujcie o który soft wam chodzi... Bo tak to sobie możecie gdybać bez żadnych wyników... Jeżeli chodzi wam o pierwszy Stable na MIUI10 to cóż, czekajcie na 2 aktu, która będzie niedługo. Jeżeli nie chcecie czekać, zawsze macie soft Global dev/beta.. Jeżeli takie "zmuły" są też na dev/beta to zawsze możecie spróbować przeczyścić urządzenie (robiąc sobie wcześniej kopię w chmurze miui) i sprawdzić co będzie potem... 

co do konkretów który to soft to nie pamiętam, jedynie przybliżoną datę czyli okolice września mogę wskazać. Dodatkowo jest problem z drastycznie rozładowującą się baterią, dosłownie w ciągu godziny czasu średniego użytkowania ze 100% zeszła do 60%.

2 godziny temu, majestic0 napisał:

co do konkretów który to soft to nie pamiętam, jedynie przybliżoną datę czyli okolice września mogę wskazać. Dodatkowo jest problem z drastycznie rozładowującą się baterią, dosłownie w ciągu godziny czasu średniego użytkowania ze 100% zeszła do 60%.

u mnie bateria trzyma jak trzymała czyli 3 dni  i w ciogu nocy schodzi % baterii 4%

6 godzin temu, majestic0 napisał:

co do konkretów który to soft to nie pamiętam, jedynie przybliżoną datę czyli okolice września mogę wskazać.

Bez nazwy/numeru softu, żadnych konkretnych odpowiedzi nie uzyskasz, a wskazanie "wrzesień" nic nie daje, mogę jedynie obstawiać, że jest to soft stable, więc wybór w takim  wypadku masz taki, jak podałem wyżej. Czekać na kolejną aktu (powinna niedługo być) lub przejść na dev...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...