ZduneX25

MIUI 8.12.20

Recommended Posts

59 minut temu, Vergiliusz napisał:

Szanony Panie Adminie, czyż forum nie jest do dzielenia się przemyśleniami? Jezeli jestem w błędzie mozna kulturalnie naprowadzic na wlasciwa droge....po co te grozby??

To nie są groźby, więc proszę nie traktuj ich tak. MIUI Polska/EU jest systemem rozwojowym, więc albo zaakceptuje się pewne niedociągnięcia, albo nie. Jeśli wybierzesz drugą z opcji, zmień telefon Jeśli pierwszą, zgłaszaj problemy, owszem, ale nie narzekaj. A to ostatnie niestety można wyczytać pomiędzy wierszami Twoich wypowiedzi. Tyle.

Koniec offtopu. ;)

Co do aktualnej wersji, na Mi 8 trochę bardziej mozolnie pracuje czujnik oświetlenia.

Zastanawiam się też, co na celu ma wprowadzenia opcji ekranu w skali szarości, skoro mamy tryb wspomagania czytania...?

Czy ktoś na Mi8 mógłby sprawdzić rotację ekranu w apce SMS? Kurde od tej aktu przestała mi się apka obracać i ani czyszczenia, reinstalki, ani ponowna instalacja softu nic nie daje i nie wiem, czy walić sobie na czysto, czy to jednak błąd tej wersji...

A ktoś wie co czemu Google Camera nie działa? Czyżby koniec wsparcia?

Edited by Trello
edit

28 minut temu, Nezumi napisał:

czy to jednak błąd tej wersji...

Błąd wersji. U mnie tez nie działa.

@ZduneX25 @Orjon, uwzględnijcie proszę ten bug. :)

A ktoś wie co czemu Google Camera nie działa? Czyżby koniec wsparcia?

Działa Gcam na Mi6 , magisk, obracanie ekranu SMS, żadnych problemów na tym Romie nie mam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, Adamk102 napisał:

Działa Gcam na Mi6 , magisk, obracanie ekranu SMS, żadnych problemów na tym Romie nie mam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

No to na Redmi 4X nie hula... podeślij tutaj moduł do Magisk. Bo ja sprawdzałem już kilka i niestety nadal nie działa.

4 godziny temu, QBAQ napisał:

@Nezumi nie obraca się, potwierdzam

SMS się nie obraca i jeszcze apki zrzucone na pasek są odwrotnie obrucone HM4 pro

Edited by Stasiek85
Model telefonu

5 godzin temu, mrosi napisał:

Błąd wersji. U mnie tez nie działa.

@ZduneX25 @Orjon, uwzględnijcie proszę ten bug. :)

To nie bug tylko tak już będzie do odwołania, bo mod na rotację zaczął wywalać apkę SMS.

"Rotation - Orientation Manager" daje rade w obracaniu ;) można każdą aplikacje dowolnie ustawić. 

Mam wrażenie że coraz gożej internet działa. Czasami czyszczenie ramu zabija zablokowane aplikacje 

Ustawienia SOS powinny być w głównym ekranie ustawień całego systemu, nie w ustawieniach apki SMS. Mi6 i MiMix2 mogą nie mieć bo dla nich źródła MIUI zwykle są przesunięte o tydzień więc nowe rzeczy trafiają do nich z opóźnieniem. Niemniej reszta, przynajmniej Oreo/Pie, musi to mieć.

wysłane z RN5 via Tapatalk

• Like 3

Hmmm u mnie na redmi note 5 funkcja SOS jest w głównych ustawieniach telefonu widoczna odrazu po wejściu do ustawień. I działa. Może sms dochodzi dopiero po dłuższej chwili ale dochodzi i pokazuje prawidłową lokalizacje. Za to autoobracanie ekranu nie działa w sms:/
Mam pytanie do was z innej beczki czy da się zrobić tak żeby asystent google działał nawet na zablokowanym ekranie?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

25 minut temu, marcinj6 napisał:

asystent google działał nawet na zablokowanym ekranie?

Usunąć blokadę ekranu... inaczej nie da rady.

ROM dla 4x jest, po prostu linki sa usuniete, prawdopodobnie reuploadu nie bedzie. Pobierz z dedyka.

wysłane z RN5 via Tapatalk

Na 4x lepiej ominąć tą aktualizację, poraz pierwszy odkąd aktualizuję są problemy z kanałami wifi.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Instalowałem na czysto na mi8se, oszukałem się i nie mogę znaleźć SOS. Z błędem w SMS nie mam problemów, wyświetlają się nazwy, revolut i PayPal zaczęły działać, bateria spoko. Prognozowany sot to 5.5-6h w 4dni, bo mam prawie 3h po 2 dniach 50/50 wifi LTE. Pewnie w 1 dzień będzie z 7-8h.

Wie ktoś do czego jest night mode?787f2c0867f6040f4b812793a9a1ca19.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

23 godziny temu, ash1970 napisał:

Na 4x lepiej ominąć tą aktualizację, poraz pierwszy odkąd aktualizuję są problemy z kanałami wifi.

Na xiaomi.eu się dowiedziałem, że to przez zmianę regionu. Bo gdzieś tam są jakieś problemy z siecią na 5GHz (4x to i tak nie dotyczy). Teraz jest ustawiony US a tam nie ma kanałów 12 i 13. Zmień sobie region w build.prop na taki, gdzie działają te kanały. Podobno RU jest najmniej restrykcyjny.

Co jakiś czas zabija wszystkie włączone aplikacje, przez 2 godziny endomondo i openfm wyłączylo się 4 razy ;/

Na mi8 problem z aparatem (błąd połączenia z aparatem). Działa tylko nagrywanie krótkich filmów.

Factory reset ani reinstalacja nie pomogły. Jak było w temacie gcamera też nie hula.

Możecie się przyjrzeć synchronizacji poczty i powiadomieniami dla MiMax3? Chyba coś jest nie tak, poczta się nie synchronizuje automatycznie, tylko jak ręcznie odświeżę. Próbowałem system instalować parę razy i dalej ten sam błąd. na global beta jest OK. 

12 godzin temu, funny2k10 napisał:

Na mi8 problem z aparatem (błąd połączenia z aparatem). Działa tylko nagrywanie krótkich filmów.

Zainstaluj ROM ponownie. Na moim Mi 8 brak takich problemów.

nie mogę pobrać wiadomości MMS, niby konfiguracja jest prawidłowa ale może ktoś mi cos podpowie co jest nie tak. I mam dwie konfiguracje MMS i jak jedna z nich usunąć

Edited by Hamman
Dodano pytanie

5 minut temu, Hamman napisał:

nie mogę pobrać wiadomości MMS, niby konfiguracja jest prawidłowa ale może ktoś mi cos podpowie co jest nie tak.

Na mi4c też miałem problem z wysłaniem lub pobraniem mms jeżeli byłem podłączony do LTE, jak ręcznie przełączyłem na 3G to od razu pobierało.

1 minutę temu, Miodeczek napisał:

Na mi4c też miałem problem z wysłaniem lub pobraniem mms jeżeli byłem podłączony do LTE, jak ręcznie przełączyłem na 3G to od razu pobierało.

Niestety nic to nie dało, ja zmieniłem na 3G

Guest
This topic is now closed to further replies.