ZduneX25

MIUI 8.12.20

Recommended Posts

No dobra... Chciałem być cwańszy od radia i okantować globala... Ale nie ma lekko.. ;). 

Siądę przy tym jak będę miał chwilę... I nie będę padał na twarz... ;)

Redmi Pro (HMPro) - jest nowsza wersja ROMu. Działa.

Problem był ze ściąganiem menu z góry ekranu. Po wyczyszczeniu cache/dalvik działa ok.

Na Pocophone problem z siecią. Po wyłączęniu wifi ciągle mam tylko połączenie 3G i strony internetowe się nie otwierają. Jak można zepsuć tak podstawową funkcję telefonu? Od kilku wydań jest ten sam problem. Wracam do wersji z listopada, bo tam nie mam tego problemu. Uprzedzam "mądre" rady, żeby coś zmieniać w ustawieniach sieci. Do tej pory nigdy tego nie robiłem po wgraniu romu i nie mam zamiaru grzebać w tych ustawieniach, bo telefon powinien działać jak należy.

• Haha 1

Nowa opcja w Ustawieniach: Alarmowy sygnał SOS (wysyłanie sms z lokalizacją do wybranych kontaktów) 

Czy ta funkcja jest dostępna w RN4x bo nie mogę jej znaleźć

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

4 godziny temu, Strzelba napisał:

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

A czy wyszła aktualka na RN4X bo nie widze?

Edited by mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?

56 minut temu, firefighter napisał:

A czy wyszła aktualka na RN4X bo nie widze?

Na sourceforge.net nie ma reszta serwerów ma od wczoraj. Opcji sos nie widzę ;/

Alarmowe SOS fajna sprawa aż się chce kupić rodzicom dla tej opcji telefon xiaomi

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Obie działają.
Instalowałem bez wipe z xiaomi.eu stable. To może być przyczyną? A google assistant działa? Na stable działał a tutaj nie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Na Redmi Note 5 jest (zarówno xiaomi.eu, jak i miuipro).
wysłane z RN5 via Tapatalk

Dnia 21.12.2018 o 09:44, Vergiliusz napisał:

Czy inni użytkownicy Redmi 4 Prime/Pro też to zaobserwowali czy tylko ja szukam dziury w całym. 

Rozwiń, co rozumiesz przez to "straszne niedopracowanie". Mam ten telefon, nowe wersje Xiaomi.eu instaluję regularnie co tydzień i nie doświadczam jakichś rażących błędów, spadków wydajności*, tzw. drenażu baterii, czy co tam jeszcze można wymyślić z niepożądanych zjawisk na telefonie.

Jedyne co robię, to może raz, albo dwa razy w tygodniu czyszczę system ze "śmieci" przez wbudowany w panelu sterowania moduł

*no moooże czasem telefon delikatnie przymuli, ale nie jakoś żeby to irytowało i bardziej zrzucam to na karb zainstalowanych i ciągle aktualizujących się ponad 100 aplikacji i braku wipe'a od półtora roku, gdzie nowe wersje systemu wrzucam prawie tydzień w tydzień. :)

• Like 1

1 godzinę temu, Frantik napisał:

Rozwiń, co rozumiesz przez to "straszne niedopracowanie".

Zacinający się launcher w wersji 8.12.6 przy uruchomieniu aplikacji posiadającej blokadę dostępu użytkownika.

Gubiąca nazwy kontaktów od wersji 8.11.22 aplikacja SMS i to do tej pory nie naprawione.

Teraz po aktualizacji błąd menadżera konfiguracji zaraz po uruchomieniu się telefonu. Coraz gorszy zasięg sieci GSM a co w zamian? Zmiana ikonki LTE na 4G albo odwrotnie. Już nie wspomnę że aktualizacja zabezpieczeń jest z kwietnia. 

• Like 1

Telefon Mi Mix 2s. Przeszedłem z romu 8.11.23 na 8.12.20 i żadnych z powyższych problemów nie mam. Być może dlatego, iż nie używam oryginalnej nakładki tylko Nova Launcher. W ustawieniach programisty animację ustawiłem ona na 0. Wszystkie programy uruchamiają się natychmiastowo, żadnych zacinek. W aplikacji SMS wszystkie nazwy kontaktów wczytują się bez zwłoki - żadnego doczytywania. Opcja alarmowy SMS działa bardzo dobrze. Dla tego modelu telefonu jest to bardzo udane wydanie aktualizacji. 

1 godzinę temu, Vergiliusz napisał:

Teraz po aktualizacji błąd menadżera konfiguracji zaraz po uruchomieniu się telefonu. Coraz gorszy zasięg sieci GSM a co w zamian? Zmiana ikonki LTE na 4G albo odwrotnie. Już nie wspomnę że aktualizacja zabezpieczeń jest z kwietnia. 

Czy ktoś zmusza cię do katowania samego siebie poprzez korzystanie z Xiaomi i MIUI? A tym bardziej innych użytkowników Forum, wiecznym jojczeniem, jak to strasznie zostałeś skrzywdzony? Idź, kup Samsunga czy innego HTC, zamiast obrzydzać innym pobyt na Forum. Czy może mam Ci to ułatwić...?

• Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 1

Chyba nie wszystkie modele mają. Max 3 też nie ma.

Czy ktoś używa aplikacji gmail i otrzymuje powiadomienia o nowych mailach? Bo u mnie od dwóch ostatnich wersji nie działa. Nie synchronizuje się automatycznie  poczta i wiadomości google. Ustawienia takie same od zawsze. 

Edited by Bartos

Czy ktoś używa aplikacji gmail i otrzymuje powiadomienia o nowych mailach?

Tak używam jako jedynej aplikacji do mail. Wszystko działa w jak najlepszym porządku. Powiadomienia zawsze na czas

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

A u mnie na max 3 nie działa :( , teraz mam ostatnią betę Global i powiadomienia gmail działają. 

Dziękuję za info. 

14 godzin temu, mrosi napisał:

Czy ktoś zmusza cię do katowania samego siebie poprzez korzystanie z Xiaomi i MIUI? A tym bardziej innych użytkowników Forum, wiecznym jojczeniem, jak to strasznie zostałeś skrzywdzony? Idź, kup Samsunga czy innego HTC, zamiast obrzydzać innym pobyt na Forum. Czy może mam Ci to ułatwić...?

Szanony Panie Adminie, czyż forum nie jest do dzielenia się przemyśleniami? Jezeli jestem w błędzie mozna kulturalnie naprowadzic na wlasciwa droge....po co te grozby??

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.