Skocz do zawartości

Ikona w górnym rogu w trakcie grania


Franzelot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dwa dni temu zaktualizował się miui, a że odbyło się to w nocy, kiedy obudziłem się rano na szybko kliknąłem, no i właśnie. Podczas grania w różne gry mam na telefonie w górnym rogu ikonę (ćwierćkole), które po otwarciu ukazuje 4 ikony (przyspieszenie, zrzut ekranu, nagranie filmu i coś jeszcze). Ikonę ćwierćkola można tylko przestawić z prawego do lewego górnego rogu, ale nie wiem jak to wyłączyć. Upraszam o pomoc, bo mnie szlag trafia jak gram i muszę coś klikać w górnym rogu ekranu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skrót który u mnie można ustawić w różnych miejscach na ekranie lub można go całkiem wyłączyć. Aby przesunąć trzeba przytrzymać chwilę tak jakby się chciało ikonę przesunąć i wtedy przesuwamy a wyłączenie chwilowe to przesuwamy do krawędzi ekranu a całkiem to gdzieś w ustawieniach trzeba poszukać

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie u mnie ta opcja jest jako asystent dotyku wyłączona, a ta ikona i tak się pojawia w grach. Nie mogę jej złapać i przesunąć w dowolne miejsce, mogę tylko z lewego górnego rogu do prawego górnego rogu. Mi chodzi o asystenta dotyku, który włącza się w trakcie grania w gry, a nie ten, który jest na ekranie głównym telefonu. Ta ikona mnie wkurza i nie mogę tego wyłączyć. Teraz zauważyłem, że jest to aktywne w dwóch grach spośród czterech, które mam zainstalowane.

IMG_20181220_113932.jpg

Edytowane przez Franzelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...