Jump to content

instalacja MiuiPolska - zapętlone ładowanie systemu

Recommended Posts

Witajcie,

Przyszedł wyczekiwany Mix2s.

Oczekiwanie 72h na odblokowanie przeczekałem. Nawet odblokowałem.

Wgranie TWRP z naszego poradnika zaowocowało nie możliwością wejścia w TWRP (ładował się cały czas MI-recovery). Ktoś gdzieś pisał o XDA więc pobrałem stamtąd wersję v14 (2018-12-09) dla mi mi 2s (link niżej). Teraz można wejść w TWRP. Zrobiłem czyszczenie (wszystkiego).

https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-mix-2s/development/recovery-twrp-mix-2s-t3790922

Za pomocą TWRP zainstalowałem najnowszy miuipolska (8.12.13).

Teraz system się ładuje.... (widać napis "MIX" i cały czas lecą te 3 kropeczki na dole). Czekałem ponad 40 min i nic.

Pobrałem już najnowszego GLOBALa ( V10.0.9.0.PDGMIFH ) i podobnie efekt jest tak sam (czyszczenie instalacja i zapętlone ładowani systemu).

Co robię nie tak?

Nie pamiętam dokładnie. Ale z poziomu twrp trzeba chyba wipe czy usunąć jakąś rzecz, chyba jakiś folder systemowy itd. Nie pamiętam dokladnie ale idź tym torem. Ja na mi mix2 wersja chiny po odbkokowaniu bootloadera wgrałem global twrp i root . Poszło bez problemu. Ale miui Polska nie wygrywałem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie nie było żadnych problemów z wgraniem miui polska na Mix 2s, obyło się bez usuwania czegokolwiek.
Na pierwszy ogień, zaraz po odblokowaniu, poszła wersja 8.11.29. Po instalacji system ładował się wyjątkowo długo ale w końcu odpalił. Jednak nie potrafię Ci odpowiedzieć czy było to 40 minut, więcej czy mniej.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...